Makijaż sun kissed to najgorętszy trend na lato 2023! Hailey Bieber nosi go niemal każdego dnia

Chciałabyś każdego letniego dnia, wyglądać jakbyś chwilę wcześniej wypoczywała na słonecznej plaży? "Sun kissed" to makijaż łączący w sobie naturalność kobiecej urody z wakacyjną opalenizną. Zobacz, w jaki sposób wykonać najmodniejszy makijaż tego lata!

Lato zbliża się wielkimi krokami. Na wakacjach, szczególnie przy wysokiej temperaturze na zewnątrz nie chcemy nakładać tony makijażu i kolorowych cieni. W tej porze roku zdecydowanie chętniej sięgamy po lekkie podkłady i odrobinę różu czy rozświetlacza, które świetnie podkreślają naszą naturalna urodę. „Sun kissed" makeup to najnowszy trend makijażowy na lato 2023!

Sun kissed makeup – czym charakteryzuje się najmodniejszy makijaż lata 2023?

Makijaż „sun kissed" to lekka i dziewczęca propozycja letniego makijażu. Jego założeniem jest zamaskowanie niedoskonałości i podkreślenie naturalnej kobiecej urody. Skóra ma wyglądać na lekko opaloną, jakby „muśniętą słońcem". Kości policzkowe są podkreślone, a nos i policzki zaróżowione, jakby ogrzane mocnym wakacyjnym słońcem. 

 

Cały makijaż powinien wyglądać tak, jakby wcale go na naszej twarzy nie było, ponieważ na tym właśnie opiera się cały jego urok. Na makijaż w stylu „sun kissed" bardzo często decyduje się między innymi Hailey Bieber! Jeśli więc poszukujecie inspiracji na ten trendowy makeup, zdecydowanie warto śledzić jej profil na instagramie.

Jak wykonać makijaż „sun kissed"?

Podstawą makijażu „sun kissed" jest lekki, niemal niewidoczny na skórze podkład. Jeśli twoja skóra jest w dobrej kondycji, warto zupełnie zrezygnować z tego kroku, zakrywając jedynie pojedyncze wypryski czy cienie pod oczami kryjącym korektorem. Na policzki i czubek nosa warto nałożyć róż, który nada nam delikatnych rumieńców. Natomiast kości policzkowe można zaznaczyć bronzerem w ciepłym odcieniu. Oczy w makijażu „sun kissed" mogą zostać delikatnie oprószone rozświetlaczem a rzęsy pociągnięte czarnym lub brązowym tuszem do rzęs. Brwi warto wyczesać za pomocą specjalnego mydełka, a na usta najlepiej będzie nałożyć bezbarwny balsam lub błyszczyk.

 

Sprawdź także: Pokaż swojemu fryzjerowi zdjęcia tych fryzur! Są strzałem w 10 na lato i rządzą trendami

Więcej o:
Copyright © Agora SA