To połączenie kolorów bije wszystkie trendy lata! Elegancki manicure na sezon 2023

Butelkowa zieleń i złoto to nie tylko wybór na zimę i święta! Te stylizacje latem prezentują się fenomenalnie. Oto kilka pomysłów na lekkie i delikane paznokcie, w których motywem przewodnim jest ten kolorystyczny duet.

Niektóre połączenia kolorystyczne robią zdecydowanie większe wrażenie. Dla mnie do jednego z takich zalicza się zieleń i złoto. Idealnie do siebie dopasowane, przepięknie się uzupełniają - ciemna zieleń tworzy idealne płótno dla mieniącego się złota - eleganckiego i kobiecego.

 

Eleganckie paznokcie. Butelkowa zieleń i złoto to połączenie także na lato!

Butelkowa zieleń i złoto może wydawać się zimowym, a wręcz świątecznym połączeniem. Owszem, jest to duet, który często wybieramy na specjalne okazje, ale to dlatego, że prezentuje się wyjątkowo efektownie. Największą zaletą tych kolorów jest to, że mogą zostać ze sobą połączone na różne sposoby. Oto kilka z nich: 

Butelkowo-złoty french. Subtelny i piękny

To propozycja dla wszystkich kobiet, które ponad wszystko cenią sobie praktyczność. Elegancka kombinacja złota i butelkowej zieleni, ale w delikatnej stylizacji w postaci frenchu, jest doskonała na lato, ale też na specjalne okazje. Przyciąga spojrzenie, ale nie dominuje.

 

Butelkowa zieleń, złoto i róż. Niezawodne trio

Jak z przepięknego duetu zrobić doskonałe trio? Do manicure z butelkową zielenią i złotem dodaj róż! Delikatny, jasny, niemal bazowy odcień nie tylko wprowadzi jasny akcent, ale także upraktyczni całą stylizację. Trzeci kolor wprowadza nieco letniości i codzienności do tego bardzo charakterystycznego połączenia.

 

Butelkowa zieleń i złoto, ale z florystycznym dodatkiem

Do złota i butelkowej zieleni wręcz idealnie pasują florystyczne wzory. Wszelkiego rodzaju kwiaty i listki nie tylko są spójnym motywem dla przewodniej zielni, ale też przełamią nieco świąteczny charakter paznokci.

Taką stylizację warto uzupełnić o jeszcze jeden kolor - doskonale sprawdzi się blady róż, ale warto pamiętać też o kolorze białym. W postaci drobnych akcentów daje naturalny dla oka efekt. 

 

Baby boomer w wersji zielono-złotej. Stylizacja godna panny młodej

Zieleń i złoto, chociaż efektowne, wcale nie muszą być dominującym elementem manicure. Powracający w tym sezonie efekt baby boomer jest w czołówce paznokciowych trendów. Jeśli jednak wydaje się zbyt skromny, zielono-złote akcenty szybko to odmienią. To stylizacja idealna na weselny sezon, zarówno jeśli uczestniczysz w niej jako gościni, ale szczególnie dla panny młodej. 

 

Czytaj też: Ten prześliczny manicure to hit na lato! Efekt wow murowany. Jakie jeszcze paznokcie będą modne?

Więcej o:
Copyright © Agora SA