Subtelny manicure ślubny. TOP 3 propozycje dla panny młodej i druhen!

Elegancko, kobieco i z klasą - tak chcemy wyglądać w tym wyjątkowym dniu, jakim jest ślub. Chociaż najważniejsza jest suknia, ten manicure idealnie dopełni look'u. TOP 3 delikatne propozycje dla panny młodej.

Ślub to z pewnością jedno z najważniejszych i najpiękniejszych wydarzeń w życiu człowieka, ale jednocześnie też nie mniej stresujące. Dlatego warto wszystko zaplanować zawczasu. Suknia jest najważniejszym aspektem wyglądu panny młodej, ale makijaż, fryzura i odpowiedni manicure dopełniają look'u. Dziś kilka modnych przykładów tego ostatniego. 

Ślubny manicure. TOP propozycje dla panny młodej 

Większość kobiet na ten specjalny dzień wybiera delikatną, bardzo łagodną estetykę, która podkreśli ich kobiecość. Biel lub jej odcienie to (zazwyczaj) motyw przewodni, dlatego całą resztę również chcemy zachować w neutralnych odcieniach. Dlatego ten manicure szczególnie polecam. 

Złoty french. Delikatny ale nie nudny

French sam w sobie jest doskonałym pomysłem dla panny młodej, jednak jeśli nie chcesz ograniczać się do jego klasycznej wersji, te propozycje przypadną ci do gustu. Eleganckie i posiadające klasę, z której słynie french, jednocześnie w tym wydaniu nowoczesne. Paznokcie z delikatnym złotym paskiem są subtelną stylizacją, która nie odciągnie uwagi od najważniejszego elementu - sukienki - ale jednocześnie nie są nudne. 

 
 

Białe listki. Delikatny manicure ślubny dla panny młodej

Białe akcenty florystyczne na neutralnym kolorze - nude lub jasny róż - to uwielbiany przez panny młode motyw. Delikatny i elegancki, znacznie lepszy od jednokolorowego manicure. Aby całość idealnie komponowała się z bielą sukni ślubnej, na kolor przewodni wzoru warto wybrać właśnie biel, złoto lub srebro. Taka gama kolorystyczna jest perfekcyjna na ten dzień! 

 
 

Co najlepiej dopełni ślubnego manicure? Serduszkowy akcent!

Czy jest motyw bardziej odpowiedni na dopełnienie ślubnego look'u, niż motyw serca? Minimalistyczny manicure z drobnym wzorem prezentuje się równie elegancko, co dwie poprzednie propozycje, a jednocześnie jest miłym i bardzo tematycznym akcentem, który przepięknie podkreśla nastrój wydarzenia. Dla bazowego koloru warto użyć lakieru o brokatowym wykończeniu. 

 

Czytaj na Groszki.pl: Takie włosy będą letnim strzałem w 10! Bronde rose to koloryzacja, która dopiero zyskuje na popularności

Więcej o: