Tych składników nie może zabraknąć w letniej pielęgnacji twarzy! Są nazywane "naturalnym botoksem"

Chcesz podkręcić pielęgnacje twarzy na wyższy level? Tego składnika nie może zabraknąć w twojej rutynie! Odmładza i wyrównuje koloryt, to prawdziwa perełka pielęgnacji cery.

Zawsze promienna i wygładzona skóra twarzy, to zdecydowany goal większości miłośniczek świadomej pielęgnacji. Niektóre składniki zawarte w kosmetykach są przeznaczone do poszczególnych rodzajów cery, a inne powinny być rutyną w pielęgnacji u każdej z nas. Tak właśnie jest z tym magicznym składnikiem, który idealnie wpasowuje się w dbanie o wszystkie rodzaje cery! O jakim składniku kosmetycznym mowa? Wyjaśniamy poniżej!

Prawdziwa perełka w pielęgnacji, czyli peptydy

Potocznie nazywane "naturalnym botoksem" ze względu na swoje właściwości liftingujące i wygładzające, czyli peptydy! To związki aminokwasów, które przenikają w głębsze warstwy skóry i opóźniają proces starzenia. Są naturalnym składnikiem, który występuje w ludzkim organizmie, jednak z biegiem czasu ich ilość maleje, co powoduje powstawanie zmarszczek.

Serum z peptydamiSerum z peptydami fot. Eveline

Nigdy jednak nie jest za późno, aby wdrożyć peptydy do pielęgnacji! Najlepiej zacząć po 20 roku życia, aby później cieszyć się z długotrwałych efektów. W jakich produktach znajdziemy peptydy? Na przykład w dobrze skoncentrowanych serach do twarzy. Jednym z nich jest topowe serum z peptydami od Eveline w atrakcyjnej cenie!

Peptydy w kosmetykach – twój strzał w dziesiątkę!

Peptydy mają szerokie spektrum zastosowania nie tylko na twarzy, ale również na skórze szyi i dekoltu, co daje możliwość pełnej i kompleksowej pielęgnacji. Dobrze skoncentrowane serum dociera w najgłębsze warstwy skóry i pozwala na poprawę jej kondycji i odporności na szkodliwe czynniki zewnętrzne.

 

Peptydy najlepiej sprawdzą się w nocnej pielęgnacji, gdzie podczas twojego snu będą miały dużo czasu na regenerację skóry. Następnego dnia rano zastosuj po nich serum z witaminą C i nałóż krem z filtrem SPF. Takie zestawienie będzie świetną rutyną pielęgnacyjną!

Czytaj też: Nałóż na wypryski na noc, a efekty rano cię zaskoczą! Tajny składnik pielęgnacji cery trądzikowej

Więcej o: