Makijaż z kryształkami to HIT na lato i sezon festiwalowy. Ten trend nie mija od 4 lat

Ten inspirowany popularnym serialem trend nabrał rozpędu i żyje własnym życiem. Makijaż z kryształkami to tylko hit dla młodych - robi furorę we wszystkich kręgach!

Euphoria core to estetyka, która nieprzerwanie króluje od 2019 roku. Powstała za sprawą emisji serialu z Zendayą w roli głównej - Euforii. Chociaż największą popularność zdobyła wśród młodszego pokolenia, wpływy serialu wyraźnie są wyczuwane w ogólnych trendach, szczególnie tych makijażowych. Sprawdź, co zawdzięczamy serialowi!

Euphoria core. Estetyka serialu zachwyciła

Euforia, oprócz tego, że tematycznie jest dosyć kontrowersyjnym serialem, przede wszystkim podbiła serca widzów charakterystyczną estetyką. Stylizowana nieco retro, nieco w klimacie lat 2000., właściwie nie oddaje w pełni żadnych czasów. Chociaż o stylizacjach można napisać całą rozprawkę, dziś nieco o kultowym już makijażu. Bo to właśnie on jest największą inspiracją i do dziś można czerpać z tych pomysłów garściami! 

Charakteryzatorką na planie jest Doniella Davy, która stworzyła, można powiedzieć ikoniczne już look'i. Króluje brokat, kryształki i wszelkiego rodzaju ozdoby 3D oraz kolory. Jest pięknie! 

 

Makijaż jak z Euforii. Co króluje?

Jak więc wygląda makijaż, który wpisuje się w estetykę Euphoria core? Przede wszystkim jest wyrazisty. Nawet jeśli jest minimalny lub wykorzystane są delikatne kolory, możesz mieć pewność, że nikt nie przejdzie obojętnie obok niego. Zawsze posiada wyróżniający się element. Czasem jest nim wyróżniający się kolor, czasem ekstrawagancki kształt, a czasem dodatek w postaci kryształów lub brokatu. Połączeń i możliwości jest wiele, ale nas powinny zainteresować te najbardziej praktyczne, które możesz wykorzystać! 

Makijaż z kryształkami na lato. Idealny na festiwale

Lato to doskonała pora na makijażową inspirację serialem. Rozświetlające ozdoby w postaci kryształków prezentują się wręcz magicznie i często są wykorzystywane przy okazji festiwali, urodzin, imprez tematycznych, a nawet wesel. Czy potrafią wyglądać subtelnie? Owszem, dlatego to nie jest wybór jedynie dla osób, które lubią się wyróżniać. Zwłaszcza, że nikogo nie dziwi już taka charakteryzacja! 

 

Zobacz też: Paznokcie ślubne 2023. TOP propozycje dla panien młodych i nie tylko. Piękne i delikatne

Więcej o:
Copyright © Agora SA