Paznokcie ślubne 2023. TOP propozycje dla panien młodych i nie tylko. Piękne i delikatne

Ten manicure to najpiękniejsze propozycje na sezon weselny. Paznokcie, które są eleganckie, subtelne i kobiece jednocześnie? Te 3 połączenia wyrywają. Sprawdź!

Chociaż sezon weselny trwa już w najlepsze, niektóre z nas to ważne wydarzenie mają dopiero przed sobą - czy to w roli druhny, gościni, a może samej panny młodej. To "paznokciowe" inspiracje, z których możesz skorzystać niezależnie od twojej roli na tym wydarzeniu. Są eleganckie, pełne klasy, ale w różnym stylu! Znajdź swój idealny dla siebie. 

 

Paznokcie ślubne 2023. Połączenie beżu i srebra

Duet składający się z dwóch kolorów - neutralnego i wyrazistego - to zawsze dobre rozwiązanie. Do moich ulubionych należy dowolny odcień beżu i kolor srebrny. Elegancki, subtelny i schludny, przepięknie dopełni stylizacji.

 

To połącznie, o którego nasileniu możesz decydować sama! Już zaledwie drobne detale przykują spojrzenie i dodadzą błysku (jak na przykład delikatne kwiatki), ale możesz postawić też na coś bardziej wyrazistego. 

Połączenie klasyki i nowoczesności. Chromowe paznokcie ślubne

Chromowe paznokcie polecę każdej kobiecie, która lubi łączyć klasykę z trendami. Subtelne i neutralne kolory, dzięki temu efektowi zyskują drugie życie i zupełnie nowy, znacznie elegantszy wymiar. Będą doskonałe dla nowoczesnej panny młodej.

 

Róż i jasny beż w wersji chromowej to największy trend, ale warto też przyjrzeć się brązom w tym wydaniu. Równie praktyczne, a dodają nieco powagi. W przypadku panny młodej będą też świetnym, ale subtelnym przełamaniem wszechobecnej bieli. 

Złote akcenty na ślubnym manicure. To niemal must-have!

Metaliczne wykończenie święci w tym sezonie triumfy, a trudno o bardziej nadający klasy kolor niż złoty. Chociaż w dużych ilościach jest przytłaczający, zwłaszcza na paznokciach, w postaci detali potrafi udoskonalić każdą stylizację.

 

To właśnie manicure ze złotymi akcentami cieszy się największą popularnością na okazję, jaką jest ślub czy wesele. Oto kilka gustownych propozycji, jak go nosić: 

 

Pamiętaj też, że diabeł tkwi w szczegółach, a połączenie faktur i kontrastujących efektów może dać fenomenalne rezultaty. Tak, jak w przypadku tego manciure, w którym metaliczny złoty pasek podkreślony  jest przez matowe wykończenie całego manicure. Na nudę nie pozwalają dwa kolory, które dzięki temu, że wykonane asymetrycznie, nadają stylizacji polotu. Jednocześnie kolory są tak dobrane, że nie zostawiają miejsca na niepraktyczność. 

 

Czytaj też: 4 zasady bujnej fryzury - tak odbijesz włosy od nasady. Jeden składnik masz w kuchni!

Więcej o:
Copyright © Agora SA