Upięcia z klamrą to prawdziwy HIT na lato 2023. Te 3 propozycje są wygodne, praktyczne i łatwe do wykonania

Lato to czas, w którym często rezygnujemy z rozpuszczonych włosów na rzecz znacznie wygodniejszych kucyków czy koków. Latem 2023 najmodniejszą fryzurą będą jednak zdecydowanie upięcia z klamrą! To uczesanie to prawdziwe zbawienie na letnie dni.

Lato to ten okres w roku, w którym szczególnie często decydujemy się związywanie oraz upinanie naszych włosów. Podczas gorących letnich dni, rozpuszczone kosmyki potrafią niekomfortowo przylepiać się do wilgotnego ciała, a także sprawiają, że zwyczajnie jest nam jeszcze bardziej gorąco. W tym sezonie, oprócz wszystkim już znanym warkoczy, wysokich kucyków czy koczków popularna stała się jeszcze jedna, ułatwiająca życie podczas upalnych dni fryzura. Mowa o upięciach z klamrą!

Upięcia na klamrę to doskonała fryzura na lato! Czym się charakteryzuje?

Fryzury z użyciem dużych, widocznych klamr od kilku miesięcy coraz częściej pojawiają się na zagranicznym TikToku oraz Instagramie. Trend na ich użycie w codziennych fryzurach dopiero powoli wkracza na polskie ulice i media społecznościowe i właśnie z tego powodu szczególnie warto zainteresować się nim już teraz! 

 

Elementem charakterystycznym, a zarazem niezbędnym do wykonania tej fryzury jest duża, najczęściej plastikowa klamra do włosów, którą możemy kupić w niemal każdej drogerii czy popularnej sieciówce ubraniowej. Klamra ta ma służyć zarówno do spięcia wszystkich lub części włosów, jak w celach ozdobnych i estetycznych. Jak wykonać modną fryzurę z klamrą? Opcji jest na prawdę wiele!

Jak wykonać stylowe upięcie z klamrą na lato? Tiktokerka podzieliła się swoimi propozycjami

W zagranicznych mediach społecznościowych możemy spotkać niezwykle wiele tutoriali i inspiracji na różnorodne upięcia z klamrą. Niektóre z nich polegają na złapaniu spinką jedynie fragmentu włosów, inne natomiast prezentują fryzury, w których klamrą spięte są wszystkie kosmyki. Jedna z Tiktokerek podzieliła się ze swoimi odbiorcami, 3 sposobami na stylowe upięcia z klamrą.

Jak widać na powyższym Tiktoku, upięcia z klamrą to bardzo szybki i łatwy sposób na uzyskanie modnej fryzury na letnie dni. Jeśli na samym początku trudno będzie uzyskać pożądany efekt, nie warto zbyt szybko rezygnować z tej fryzury! Metodą prób i błędów z pewnością znajdziecie rodzaj pięcia idealny dla siebie!

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.