Te kolory pedicure będą wyglądały bosko do opalonej skóry! Idealne do klapek i sandałków

Czas na odkryte sandałki i klapki już rozpoczęty. W tym okresie szczególnie warto zadbać o odpowiednio wykonany pedicure. Jakie kolory najlepiej wyglądały będą do opalonej skóry? Oto top 3 propozycje, które możesz pokazać swojej stylistce!

Zadbane stopy oraz starannie wykonany pedicure to według mnie prawdziwy must have na plażę czy do odkrytych letnich butów. Nie każdy kolor, który podobał nam się na paznokciach u rąk, będzie jednak równie dobrze prezentował się na stopach. Do takich barw należy m.in. czarny, brązowy czy niektóre odcienie zieleni. Na jaki kolor pedicure najlepiej zdecydować się tego lata?

Nietuzinkowy kolor idealny na lato? Słoneczna żółć prezentuje się bardzo efektownie!

Kolor żółty to dość niecodzienny wybór jeśli chodzi o paznokcie u stóp. Latem, podczas gdy skóra często staje się nieco bardziej opalona, odcień ten może prezentować się naprawdę świetnie! 

 

Na jakie odcienie żółci stawiać tego lata? Z pewnością odrzuciłabym wszystkie barwy neonowe oraz te wpadające w zieleń. Znacznie lepszym wyborem będzie klasyczna słoneczna oraz cytrynowa żółć, a także wszelkie pastelowe, jasne odcienie.

 

Ten kolor to klasyka gatunku jeśli chodzi o elegancki pedicure na lato! Biały sprawdzi się w każdej sytuacji

Kolejną barwą, która zdecydowanie sprawdzi się w przypadku pedicure, jest klasyczna biel. Kolor ten stanowi jeden z najchętniej wybieranych jeśli chodzi o paznokcie u stóp. Pasuje on bowiem do każdego koloru odkrytego obuwia oraz pięknie podkreśla nawet delikatną opaleniznę.

 

Z kolorem białym należy jednak mocno uważać. Ma on bowiem tendencję do odbarwiania się od ciemnych skarpetek czy zabudowanych butów. Odbarwienia na białych paznokciach wyglądają bardzo nieestetycznie, a także są dość trudne do usunięcia. W takim przypadku niekiedy konieczna jest nawet zmiana całej stylizacji. 

Błękitny pedicure to strzał w 10 na lato! 

Ostatnim kolorem, na który szczególnie warto zwrócić uwagę przy wyborze lakieru do paznokci u stóp, jest błękit. Barwa ta, podobnie jak biel czy żółć, powinna doskonale podkreślać każdą opaleniznę. Na paznokciach świetnie wyglądały będą zarówno wszelkie delikatne i pastelowe odcienie, jak i mocny kobalt czy nawet nieco ciemniejszy granat. 

 

Przeczytaj także: To nie migdał, a "ballerina nails" są na topie w 2023 roku. Ten kształt wydłuży i wysmukli palce

Więcej o:
Copyright © Agora SA