Paznokcie baby blue na lato 2023. Oto 3 pomysły na oryginalną stylizację z kolorem sezonu

Kolory nude zostały zdetronizowane! Teraz trendami rządzi baby blue. Delikatny, bardzo dziewczęcy, ale z jakim potencjałem. Tylko spójrz na te 3 stylizacje - trudno oderwać wzrok.

Martwisz się, że twoje paznokcie będą jak każde inne i dlatego nie chcesz kierować się trendami? Kolor baby blue, chociaż piekielnie modny, możesz nosić na swój indywidualny sposób. Oto kilka propozycji, dzięki którym kolor, który chcą mieć wszyscy, będzie wyglądał świeżo i oryginalnie. Świetnie oddają klimat lata!

Kolor, który jest na topie. Baby blue nosimy na różne sposoby 

Pastelowy manicure już dawno skradł nasze serca, ale odcień niebieskiego o nazwie baby blue zajął w nich specjalne miejsce, szczególnie tego lata. Niebywale lekki i świeży kolor jest doskonałym kompromisem pomiędzy energetycznymi, letnimi barwami, a mlecznym minimalizmem. Kochają go zarówno designerzy, jak i stylistki, jak i my! Oto kilka sposobów na modne połączenia. 

 

Mój ulubiony manicure na lato. Chromowe baby blue nails

To zdecydowanie stylizacja, która jest moją ulubioną. Chromowe baby blue nails to przepis na manicure, który łączy w sobie delikatność i subtelność z nowoczesnością oraz pazurem. Przepięknie się mienią i chyba nie trzeba wspominać, że obłędnie będą wyglądać do opalonej skóry? 

 

Baby blue ombre. To stylizacja, która w sezonie 2023 podbiła serca kobiet

Efekt ombre - czyli gradacyjne, bardzo płynne przejście między kolorami - ponownie cieszy się dużą popularnością, także w trendach beauty. Ale w paznokciowym wydaniu tę stylizację nazywamy baby boomerem. Chociaż do tej pory byłam jej fanką w najklasyczniejszym, różowo-mlecznym wydaniu, przyznaję, że w wersji kolorystycznej baby blue zachwyciła mnie ponownie. Jest delikatna, ale oryginalniejsza. Tego lata letni odcień niebieskiego będę nosić zarówno w znanej wersji, ale także jako aura nails - o nich więcej przeczytasz TUTAJ.

Baby blue ombreBaby blue ombre fot. @nailalamode, @color_camp

Kolor baby blue, ale na frenchu. Jest pięknie i z klasą

Dziewczyny, które mają dosyć frencha niech lepiej zamkną oczy, bo paznokcie baby blue to kolejny trend, który przepięknie wygląda w tej stylizacji.  Ogromną zaletą tego manicure jest to, że pasuje do każdej długości paznokcia, jak i do każdego kształtu, właśnie dlatego decyduje się na niego tyle kobiet. Nie myśl jednak, że w obrębie jednej metody nie znajdziesz też urozmaiceń - wszelkiego rodzaju wzory czy metaliczne wstawki są jak najbardziej pożądane. 

 

Czytaj na Groszki.pl: To nie migdał, a "ballerina nails" są na topie w 2023 roku. Ten kształt wydłuży i wysmukli palce

Więcej o:
Copyright © Agora SA