Prosty trik z TikToka na lekkie i odbite od nasady w這sy. Nie wydasz ani z這t闚ki

Lekkie i uniesione w這sy od nasady? Mo瞠sz to osi庵n望 z tym sprawdzonym sposobem z TikToka! Efekt "wow" zapewniony w zaledwie kilka minut. Zobacz, jakie to proste!

Idealnie uniesione od nasady z nienaganną objętością – marzenie każdej włosomaniaczki w kwestii dobrze wyglądających włosów. Okazuje się, że są na to łatwe i tanie sposoby, które dadzą ci pożądany efekt! Znana TikTokerka zdradza ten sposób na swoim profilu, a my podpowiadamy, jakie jeszcze rozwiązania warto wprowadzić do rutyny pielęgnacyjnej, aby objętość twoich włosów zawsze była z efektem "wow"! Zainspiruj się poniższym artykułem!

 

Objętość nie do podrobienia, czyli włosowy max volume z prostym sposobem z TikToka

W przypadku dobrej objętości włosów od nasady liczy się technika suszenia ich w odpowiedni sposób. Tak, to właśnie na etapie stylizacyjnym osiągniemy najwięcej w tej kwestii i dopasujemy wygląd naszych włosów pod dane oczekiwania.

@curly.cup.cake zdradza tę technikę na TikToku! Wystarczy, że z pomocą płaskiego dyfuzora do suszarki zaczniesz suszyć je naprzemiennie – raz w jedną i raz w drugą stronę. Dla lepszego efektu pochyl głowę w dół i powtórz zabieg. Przeczesz włosy w pożądanym kierunku i ciesz się naturalną, nienaganną objętością od samej nasady!

Objętość włosów na dłużej – jak wspomóc włosy w tej kwestii?

Możesz zostać przy samym sposobie z suszarką do włosów lub urozmaicić ją w produkty, które zapewnią dłuższą trwałość objętości i zadbają dodatkowo o piękny zapach. Zainteresuj się mgiełkami lub sprayami na objętość, najlepiej bez zbędnych dodatków w składzie, które podbiją i uniosą twoje włosy nie tylko u nasady, ale również na długości.

 

Niektóre ze sprayów mają dodatkową ochronę UV, co sprawdzi się zwłaszcza latem oraz przy kontakcie ze słoną wodą, która mogłaby negatywnie wpłynąć na objętość naszych włosów. Z tymi trikami nie musisz martwić się o tzw. przyklap!

Czytaj też: Ten olej z "cudownego drzewa" działa genialnie na skórę i włosy! Jak go używać?

Wi璚ej o:
Copyright © Agora SA