Idealne paznokcie dla kobiety z klasą? W stylu "quiet luxury". Subtelny manicure na lato 2023

Estetyka cichego luksusu podbiła serca kobiet, a ten manicure to jej kwintesencja. Polecam go wszystkim kobietom, które do swojego stylu chcą wprowadzić nienachalny element elegancji i klasy. Z tymi paznokciami to się uda!

Styl "quiet luxury" zwraca uwagę na detale. Jest elegancki, ponadczasowy i, oczywiście, luksusowy, dlatego, żeby wpasować się w tę estetykę, jest kilka zasad, którymi warto się kierować. Do jednej z nich należy odpowiedni manicure. Schludny wygląd dłoni to jeden z istotniejszych szczegółów, o który musisz zadbać. 

Neutralny manicure to najlepszy przyjaciel stylu "quiet luxury"

Neutralne paznokcie, maksymalnie zbliżone do ich naturalnego wyglądu, niektórym mogą się wydawać nudne. Są jednak kwintesencją klasy i elegancji. Kobietom, które noszą paznokcie hybrydowe lub żelowe polecam wybieranie neutralnej kolorystyki.

Wszelkiego rodzaju beże i brązy,  to najbezpieczniejszy wybór dla manicure'u w stylu "quiet luxury". Często spotykane są także stylizacje z wykorzystaniem samej bazy - delikatne i mleczne kolory w kolorze skóry wyglądają naturalnie i schludnie, nawet po długim czasie. Wśród przedstawicielek estetyki cichego luksusu popularny jest także klasyczny french manicure oraz perłowe wykończenie.

 

Paznokcie sauté zawładnęły czerwonym dywanem. Noszą je nawet gwiazdy

To nie tylko idealny wybór dla fanek stylu cichego luksusu, ale też jeden z najważniejszych manicure'owych trendów na sezon 2023. Na naturalny wygląd dłoni decyduje się coraz większa liczba kobiet, a w tym także gwiazd.

Paradoksalnie, zdecydowanie się na całkowicie naturalne paznokcie wymaga jednak od nas znacznie większej ilości czasu i zaangażowania. Jednak jeśli jesteś skłonna to poświęcić, nie ma lepszego sposobu na wprowadzenie estetyki luksusu do twojego wyglądu. 

 
 

Jak zadbać o dłonie? 

Oprócz oczywistej kwestii koloru manicure'u, dochodzi także ogólna kondycja dłoni. Skóra rąk, jak każdej innej części ciała, potrzebuje odpowiedniego nawilżenia i rutyny pielęgnacyjnej. Złuszczanie i nawilżanie to podstawa. Należytą uwagę trzeba także poświęcić dbaniu o skórki - olejowanie i ich usuwanie to minimum, które trzeba wykonywać. 

Czytaj na Groszki.pl: Paznokcie Deynn robią furorę na Instagramie. To idealny manicure na lipiec!

Więcej o:
Copyright © Agora SA