Arbuzowe paznokcie to HIT lata 2023. Świeży i oryginalny owocowy manicure

"Watermelon manicure" możesz nosić na kilka sposób, ale te 3 są wyjątkowo kreatywne i piękne! To niebanalne paznokcie, które łączą w sobie wyraziste kolory, klimat wakacji i świeżość. Nie chcesz, aby ten trend cię ominął.

O najmodniejszych kolorach sezonu przeczytasz TUTAJ, ale co, jeśli chcesz upiększyć swój manicure o stylowy wzór? Na lato polecają się owocowe motywy, a w szczególności "watermelon nails". Oto 3 sposoby na arbuzowe paznokcie!

"Watermelon slice". Arbuzowe paznokcie na lato 

Dosłowność tej stylizacji zachwyca. Manicure, który wygląda jak kawałek arbuza jest prostszy w wykonaniu, niż mogłoby się zdawać, a robi fenomenalne wrażenie. Szczególnie warto wykonać go na paznokciach-migdałach, dzięki czemu jeszcze mocniej przypominają ulubiony owoc! To świetny pomysł na kreatywny i letni manicure.

Arbuzowe paznokcie na latoArbuzowe paznokcie na lato @nylove_nail, @nailartbyjen

Niedosłowny manicure. Arbuzowe paznokcie w minimalistycznej wersji

Trend na arbuzowe paznokcie nie musi być traktowany dosłownie. Odpowiednie połączenie kolorystyczne i stylizacja mogą przywodzić na myśl ten letni owoc, ale w nieco praktyczniejszy sposób, niż manicure wyżej. Róż i zieleń to duet idealny, który we frenchu idealnie wpisze się w modę na watermelon manicure. Moją ulubioną wariacją jest połączenie różowej gradientowej bazy i delikatnego zielonego paseczka z frencha. 

 

Spicy watermelon chrome

Co wszystkie kochamy? Połączenie trendów! Dlatego obok tej chromowej arbuzowej stylizacji nie dało przejść się obojętnie. Podobnie, jak w przypadku manicure wyżej, to kolor przywodzi skojarzenie z letnim owocem, a podkręcony chromowym wykończeniem nadaje charakteru i pazura. 

Spicy watermelon nailsSpicy watermelon nails fot. @brushedbyb_

Więcej o:
Copyright © Agora SA