Paznokcie "barbie blush" podbijają Tiktoka. Najmodniejszy manicure inspirowany filmem!

Motyw barbie to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych trendów na lato 2023! Wzwiązku ze zbliżającą się premierą filmu "barbie" w internecie powstaje wiele outfitów czy paznokciowych stylizacji właśnie w tym motywie!

Lipiec to miesiąc, który kręci się wokół Barbie! Te paznokcie to będzie prawdziwy HIT

Już za kilka tygodni premierę będzie miał od dawna zapowiadany film „Barbie". Z tego względu w mediach społecznościowych aktualnie popularność zdobywa wszystko, co choć trochę związane jest z tym właśnie tematem. Nic więc dziwnego, że od kilku dni na platformie TikTok popularność zdobywa paznokciowy trend ściśle związany z tematyką Barbie. Mowa oczywiście o „barbie blush nails".

 

Paznokcie „barbie blush" to stylizacja opierająca się, jak przystało na motyw barbie, na kolorze różowym. Choć swoim wyglądem może przypominać klasyczne hybrydowe ombre, to jego wykonanie jest jednak zupełnie inne. 

Jak wykonać „barbie blush nails"? Ten filmik na Tiktoku pokazuje jak wykonać go samodzielnie w domu.

Paznokcie „barbie blush" to stylizacja opierająca się w głównej mierze o dwa odcienie koloru różowego. Bazę całego manicure stanowi lakier hybrydowy w jasnym, pudrowo różowym odcieniu, na który nakłada się róż w nieco ciemniejszym odcieniu. Jedna z Tiktokerek postanowiła podzielić się ze swoimi obserwatorami sposobem na to, jak wykonać stylizację „barbie blush" samodzielnie w domu. 

Pierwszym krokiem podczas wykonywania stylizacji „barbie blush" jest nałożenie na paznokcie bazowego lakieru hybrydowego w kolorze jasno-różowym i utwardzenie go w lampie UV. Następnie za pomocą miękkiego pędzelka, na utwardzony lakier nakładany jest cień do powiek w kolorze ciemnoróżowym, dzięki czemu powstaje efektowne ombre. Na koniec, całość stylizacji zabezpiecza się bezbarwnym topem i gotowe. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.