Delikatny manicure hybrydowy. Ukrywa odrost, wysmukla palce i pasuje do wszystkiego

Manicure, który wygląda schludnie nawet po 4 tygodniach? Postaw na naturalną hybrydę! Te paznokcie pokocha każda minimalistka i nie tylko. Przepiękne na dłoniach, delikatne i praktyczne. Pokaż je swojej stylistce.

Manicure hybrydowy, to jedna z najczęściej wykonywanych stylizacji zarówno u manicurzystek, jak i w zaciszu czterech ścian. To praktyczny zabieg, który pozwoli ci cieszyć się schludnym wyglądem dłoni przez dłużej, a w delikatnej wersji nude nawet po kilku tygodniach będą prezentować się dobrze.

 

Naked disco nails. Delikatna hybryda na lato i sezon festiwalowy 

Naked disco nails, czyli nic innego, jak transparentny manicure hybrydowy z brokatowym wykończeniem to trend spopularyzowany przez stylistę gwiazd, Toma Bachika. Wiosną tego roku cieszył się dużym powodzeniem wśród kobiet na całym świecie. Jeśli więc pragniesz delikatnej "hybrydy", to pozycja idealna, która ukryje odrost, ale zrobi zdecydowanie większe wrażenie, niż bezbarwny lakier. 

Delikatne paznokcie hybrydowe. Czasem mniej znaczy więcej

W manicure hybrydowym ważny, oprócz jego trwałości, powinien być precyzyjny sposób wykonania. Chcemy, aby paznokcie wyglądały naturalnie, a manicure, który składa się z co najmniej trzech warstw lakieru może być kłopotliwy w wykonaniu. Pragnąc delikatnego i naturalnego efektu, często decyduję się na manicure z użyciem wyłącznie bazy i topu, bez dodatkowego lakieru. Dzięki temu odciążam paznokcie, a efekt jest porównywalny do tego z wykorzystaniem koloru.

 

Efekty manicure hybrydowego. O te zapytaj swoją stylistkę

Zaletą paznokci hybrydowych jest także to, że nawet decydując się nawet na zwykły kolor, możesz stworzyć z niego niezwykły manicure. Wszelkiego rodzaju efekty - w szczególności pyłki, sprawiają, że w końcowej fazie manicure nabiera zupełnie nowego charakteru. W tym sezonie króluje chrom, ale efekt holo czy moonlight to modne i mniej banalne propozycje! Koniecznie zapytaj o nie swoją stylistkę. 

 

Czytaj też: Idealna długość włosów? Zrób ten test, a dowiesz się, jaka fryzura będzie dla ciebie najlepsza

Więcej o:
Copyright © Agora SA