Stwórz domowe spa! Tanie gadżety z Pepco, które warto mieć w swojej łazience

Każda kobieta marzy o wieczornym relaksie w wannie, dzięki któremu może odprężyć się po ciężkim dniu. Oprócz aromatycznych soli i kul do kąpieli doskonałym uzupełnieniem domowego spa są gadżety, które ułatwiają codzienną pielęgnację ciała, a znajdziesz je w Pepco i to w atrakcyjnych cenach!

Jeśli potrzebujesz odprężenia, nie musisz umawiać się na wizytę w gabinecie kosmetycznym lub wyjeżdżać do ekskluzywnych hoteli oferujących różne zabiegi relaksacyjno-pielęgnacyjne. Możesz wykonać je sama we własnym domu! Dzięki kilku akcesoriom domowe spa może być równie relaksujące. Zobacz aktualną ofertę Pepco, dzięki której stworzysz odprężającą przestrzeń w swojej łazience.

Akcesoria z Pepco, dzięki którym ujędrnisz skórę i zredukujesz cellulit

W Pepco znajdziesz wszystko to, czego potrzebujesz do stworzenia domowego spa. W aktualnej ofercie sklepu znajduje się drewniany masażer, a także roller do masażu z wypustkami. Regularne masowanie ciała, a w szczególności nóg, pozwala zmniejszyć obrzęki doskwierające osobom, które większość dnia stoją. Ponadto, mechaniczne masowanie skóry rozbija grudki tłuszczu, co wpływa na redukcję cellulitu. Podczas codziennego masażu również pobudza się krążenie krwi, dzięki czemu skóra staje się bardziej napięta, gładka i jędrna.

W Pepco możesz zakupić również inne akcesoria ułatwiające codzienną pielęgnację w tym m.in. rękawicę do ciała, szczotkę do pleców oraz szczotkę z pumeksem. Dzięki tym gadżetom zadbasz o doskonały wygląd skóry i odprężysz się w zaciszu swojej łazienki.

 

Czytaj też: Minimalistyczna poranna pielęgnacja twarzy. To 3 efektowne kroki dla zabieganych

Zadbaj o odpowiednią atmosferę i ciesz się relaksem

Pamiętaj, że najważniejszym elementem domowego spa jest panująca w pomieszczeniu atmosfera, sprzyjająca relaksacji. Zadbaj więc o odpowiednie zaciemnienie łazienki – możesz w tym celu zgasić światło i ustawić zapachowe świece, które będą tworzyły półmrok i dodatkowo nadadzą pomieszczeniu przyjemnego zapachu. Puść również spokojną muzykę, którą lubisz. Dzięki temu wyciszysz umysł i w pełni się zrelaksujesz.

Gazetka PepcoGazetka Pepco fot. pepco.pl

Więcej o:
Copyright © Agora SA