French manicure w stylu Barbie to HIT na lato 2023! Dua Lipa wybrała go na premierę filmu

Światowa premiera filmy "Barbie" już za nami. Największe światowe gwiazdy zjawiły się na niej, prezentując kreacje, makijaże oraz paznokcie zainspirowane kultowym motywem. Dua Lipa zdecydowała się na różowy french. Czy będzie to nowy paznokciowy HIT tych wakacji?

Dua Lipa zachwyciła manicurem na premierze filmu „Barbie". Czy będzie to nowy wakacyjny trend?

Polska premiera długo wyczekiwanego filmu „Barbie" będzie miała miejsce dopiero 21 Lipca, jednak premiera światowa jest już za nami. Wielkie gwiazdy pojawiły się na różowym dywanie prezentując stylizacje mniej lub bardziej inspirowane całą tematyką filmu.

Jednym z zaproszonych gości była Dua Lipa, która zjawiła się w prześwitującej siateczkowej sukience z kryształkami. Na uwagę zasługują także paznokcie artystki. Zdecydowała się ona bowiem na różowy french, który zdecydowanie wpisuje się w cały motyw Barbie.  

 

Dua Lipa zdecydowała się na różowe paznokcie w odcieniu, który najbardziej kojarzy nam się z motywem Barbie oraz delikatnym białym frenchem na ich końcówkach. Kształt paznokci to natomiast lekko przedłużony kwadrat. 

 

Różowy french to nowy paznokciowy trend na lato 2023! Można go wykonać na wiele różnych sposobów

French to jeden z najbardziej klasycznych rodzajów manicure. Pomimo swojej dużej powszechności, nadal jest on bardzo modny. Ten rodzaj manicure można bowiem wykonywać na wiele różnych sposobów. Nawet w momencie, w którym ograniczamy się jedynie do frencha w kolorze różowym, to nadal dostępnych jest wiele sposobów na jego wykonanie. 

Różowy french może się bowiem składać z dwóch odcieni koloru różowego, bądź też z połączenia różu i bieli lub beżu. Obie te opcje można także wykonywać w różnych konfiguracjach. Doskonale będą prezentować się np. beżowe lub mleczne paznokcie z mocno różowymi końcówkami. Nie gorszą opcją będą także jasnoróżowe paznokcie z ciemnoróżowymi końcówkami czy wersja, na którą zdecydowała się Dua Lipa, czyli różowe paznokcie z białymi końcówkami.

 

Przeczytaj również: Ten trend to kwintesencja stylu old money. Dodatek, który można wykorzystać na wiele sposobów!

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA