Hebe wyprzedaje wiralową pomadkę z TikToka. Za mniej niż 40 złotych, a jest nie do zdarcia

Nieścieralna pomadka to marzenie każdej kobiety, które wreszcie może się spełnić. Hebe wyprzedaje wiralową pomadkę, która skradła serca tiktokerek. Jest przeceniona z niemal 70 złotych na mniej niż 40, ale dla wielu jest bezcenna.

Lato to pora roku, która poddaje próbie nie tylko nasze stylizacje, ale ogólny wygląd. Podczas upałów cierpi przede wszystkim makijaż, który pod wpływem wysokiej temperatury topi się i wręcz spływa z naszych twarzy. Dlatego w tym czasie szczególnie potrzebujemy trwałych kosmetyków. Ta pomadka przetrwa każde warunki!

Najtrwalsza pomadka na rynku? Maybelline New York Vinyl Ink to HIT

Maybelline New York Vinyl Ink to formuła w płynie, która zapewnia nie tylko doskonałe krycie, ale ma też wartości pielęgnujące - dzięki zawartości aloesu oraz witaminy E. Jest dostępna w dziesięciu różnych wariantach kolorystycznych, dlatego każda kobieta znajdzie idealny dla siebie odcień. To pomadka, której nic nie ruszy! Odporna na wodę, ścieranie się - jej kolor utrzymuje się aż do 16 godzin - posiada winylowe, lekko połyskujące wykończenie. Wykonasz nią zarówno codzienny, nieco bardziej stonowany makijaż (tu polecają się szczególnie kolory nude), ale także ten wieczorowy.

 

Pomadka, która stała się wiralem na TikToku

Jak w przypadku każdej modowo-kosmetycznej perełki, to właśnie TikTok sprawił, że o tej pomadce stało się głośno. Liczne filmiki, na których użytkowniczki pokazują zarówno kolory i to, jak prezentują się na ustach, ale także udowadniają, że to formuła, której nic nie ruszy, szybko stały się wiralem i zachętą do zainwestowania kilkudziesięciu złotych w ten produkt. 

Wyprzedaż Hebe. Wiralowa pomadka Maybelline przeceniona!

Nie tylko ulubione odzieżowe sieciówki, ale także drogerie rozpoczęły sezon wyprzedażowy. W ofercie Hebe znalazła się właśnie ta pomadka Maybelline, która z niespełna 70 złotych została przeceniona na mniej niż 40! 

Wiralowa pomadka nie do zdarcia jest na wyprzedaży HebeWiralowa pomadka nie do zdarcia jest na wyprzedaży Hebe fot. hebe.pl

To produkt, który warto mieć w torebce zawsze - podczas upałów, na weselu oraz randce, a także na wyjściu z przyjaciółmi. Chociaż najprawdopodobniej nie będziesz potrzebowała go do reaplikacji, a do polecenia koleżankom!

Czytaj na Groszki.pl: Ten owoc działa zbawiennie na twarz. Wykonana z niego maseczka regeneruje, odżywia i wzmacnia naskórek

Więcej o:
Copyright © Agora SA