"Nudziakowe" paznokcie to nie tylko jednokolorowa stylizacja! Taki french podbija trendy

Paznokcie w kolorze nude są ponadczasowe, subtelne i bardzo schludne. Wcale nie musimy decydować się na jednokolorowy, prosty manicure. Popularność zyskuje "nudziakowy" french. Wygląda przepięknie!

"Nudziaki" to potoczna nazwa na paznokcie w kolorze nude. Chociaż niektórym kobietom takie stylizacje wydają się nudne i bez wyrazu, osobiście wracam do nich regularnie! Trudno o bardziej praktyczny, a jednocześnie schludnie wyglądający manicure. Jest też w dodatku banalny do wykonania w domu. 

"Nudziakowe" paznokcie. Dla kogo?

Jasne odcienie beżu i różu są na tyle uniwersalne, że większość kobiet nie zastanawia się nad wybieranymi odcieniami - i słusznie. Takie kolory, niezależnie od tonacji, w większości wyglądają dobrze na każdych dłoniach. Jednak jest kilka sposobów, dzięki którym taki manicure może wyglądać jeszcze lepiej!

Paznokcie nude. Jak je dobrać do karnacji? 

Jasne kolory działają cuda na wygląd naszych dłoni, ale nie zawsze możliwe jest wykonanie manicure jaśniejszego od naszej karnacji. Jeśli jesteś posiadaczką bardzo jasnej skóry, najlepiej wybierać lakiery w odcieniu wanilii i porcelany. Oliwkowa karnacja uwielbia brzoskwiniowe odcienie różu oraz beż/biel w odcieniu kości słoniowej, natomiast do opalonej skóry przepięknie wyglądają paznokcie w ciemniejszych kolorach beżu i brązu. Wybierając tonacje lakieru odpowiednią do twojej skóry, masz pewność, że kolor przepięknie podbije karnacje.

 

French w wersji nude 

Jednokolorowy klasyczny manicure w kolorze nude, chociaż jest ponadczasową opcją, nie jest jedyną, którą możemy wykonać w ramach trendu na "nudziakowe paznokcie". W ostatnim czasie na popularności zyskuje neutralny french. W porównaniu do ikonicznej już białej końcówki, a także popularnej w tym sezonie kolorowej wersji, beżowy french wciąż jest świeżym trendem. Ale z pewnością w najbliższym czasie zobaczymy go więcej, bo wygląda fantastycznie! 

'Nudziakowy' french wygląda subtelnie i pięknie'Nudziakowy' french wygląda subtelnie i pięknie fot. @iramshelton, @matejanova

Czytaj na Groszki.pl: Czy szamponetka niszczy włosy? Wszystko, co musisz wiedzieć na ten temat

Więcej o:
Copyright © Agora SA