Oto 3 najlepsze mascary z wyprzedaży Hebe do 36 złotych. Pięknie pogrubiają i wydłużają

Nie tylko mają świetne opinie, ale też nie kosztują więcej niż 36 złotych! Te mascary to prawdziwe hity wyprzedaży Hebe. Znajdziesz tu zarówno ikoniczne kosmetyki, jak i ukryte perełki.

Znalezienie odpowiedniej mascary to nie lada wyzwanie. Każda z nas pragnie innego efektu - dla jednych liczy się maksymalne wydłużenie, dla innych pogrubienie, a jeszcze kolejna gruba kobiet pragnie naturalnego, delikatnego efektu. Teraz w ofercie wyprzedażowej Hebe znalazły się tusze do rzęs, pośród których z pewnością znajdziesz odpowiedni dla siebie nawet za mniej niż 36 złotych. Te 3 mascary nie bez powodu mają tak dobre opinie!

Maybelline New York Colossal. Ikoniczna mascara na wyprzedaży Hebe

Z pewnością każda kobieta kojarzy żółty tusz Colossal marki Maybelline. Rzucający się w oczy kolor i kształt opakowania, ale także jego zawartość są już niemal kultowe. To zdecydowanie formuła dla kobiet, które pragną pogrubionych, wyrazistych rzęs. Efekt nie należy do najsubtelniejszych, ale przecież nie o to w tym chodzi! Jej gruba, gęsta i miękka szczoteczka ułatwia aplikowanie i rozdziela rzęsy. To mascara dostępna w kilku różnych wydaniach, ale nie sposób odwrócić się od klasyki. W ofercie promocyjnej Hebe dostępnych jest kilka wersji tego tuszu, a kosztują mniej niż 30 złotych. 

Mascara Maybelline Colossal jest w promocji w HebeMascara Maybelline Colossal jest w promocji w Hebe fot. hebe.pl / Kolaż wykonany na potrzeby artykułu

Wyprzedaż Hebe. Bourjois Twist Up The Volume

Perełką kosmetyczną, na którą zdecydowanie warto polować na wyprzedażach drogerii na pewno jest tusz marki Bourjois Twist Up The Volume. Zarówno jego formuła - wzbogacona kreatyną i kolagenem - jak i design szczoteczki sprawiają, że rzęsy są jednocześnie pogrubione i wydłużone. To ty możesz regulować gęstość szczoteczki, a tym samym decydować o efekcie, który uzyskasz!

W Hebe jest teraz przeceniony z niemal 80 złotych na niespełna 32. To też jedna z najlepiej (i najliczniej) ocenianych mascar, a w komentarzach możemy przeczytać między innymi:

Super tusz, wydłuża, podkręca i pogrubia rzęsy. Nie osypuje się.
Jak dla mnie jeden z najlepszych wyborów. Zawsze jak się pojawi jakaś nowość to mnie korci żeby kupić a potem (najczęściej) żałuję bo i tak wracam do Twist UP. kupuje go już od lat.

Przeceniona mascara Bourjois ma świetne opinie na stronie HebePrzeceniona mascara Bourjois ma świetne opinie na stronie Hebe fot. hebe.com

NYX Professional Makeup On the Rise

Mniej popularny wybór, który cieszy się świetnymi opiniami na stronie Hebe to mascara NYX Professional Makeup On the Rise. Nadający objętości tusz unosi, pogrubia i przepięknie podkreśla rzęsy, a na wyprzedaży Hebe kosztuje niespełna 36 złotych. Szczególnie ważna jest jedna opinia, którą możemy przeczytać na stronie drogerii: 

Rzęsy mają piękny czarny kolor, są wyraźnie uniesione i wydłużone. Tusz dobrze się trzyma na rzęsach nawet w upalne dni

Pogoda nas nie oszczędza, dlatego to idealny moment na wypróbowanie jej. Zwłaszcza, że jako jedna z nielicznych posiada ocenę 5/5. 

Świetna mascara NYX na wyprzedaży HebeŚwietna mascara NYX na wyprzedaży Hebe fot. hebe.pl

Czytaj też: TOP 5 stylizacji paznokci dla miłośniczek szyku i klasyki. Elegancja w nowoczesnym wydaniu

Więcej o:
Copyright © Agora SA