Soczyste jak owoc, piękne i wyraziste. Ten kolor paznokci to HIT na upalną połowę lata

Ten owoc kojarzy się z orzeźwieniem i dokładnie tak prezentuje się na paznokciach - świeżo, lekko i niebanalnie. Możesz go wystylizować na wiele różnych sposobów, ale te 3 zdecydowanie należą do ulubionych.

W lipcu trudno przebić trend na kolor różowy, jednak limonkowe paznokcie zdecydowanie mają potencjał na najlepszą stylizacje na resztę lata. Świeży, lekki i bardzo delikatny odcień zieleni pasuje zarówno do jasnej karnacji, jak i opalonej skóry. To doskonała alternatywa dla nieco już oklepanych kolorów! 

Pastelowa limonka na lato 2023. Delikatna, ale wyrazista 

Pastele, to jeden z najbardziej pożądanych odcieni latem. Mogą być jednocześnie wyraziste i delikatne, są dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej, a oprócz tego mają niemal magiczną zdolność wpasowania się do niemal każdej stylizacji. Pastelowo-limonkowy jednokolorowy manicure zdecydowanie jest wart uwagi. Możesz go wykonać zarówno w wersji żelowej, hybrydowej, jak i zwykłej, najlepiej prezentuje się na krótkich paznokciach.

 

Najpiękniejsze połączenie sezonu. Limonka + nude

Minimalistyczna i wyrazista stylizacja jednocześnie? Odpowiednie połączenie kolorów właśnie taką może ci zagwarantować. Jej podstawą jest oczywiście limonkowa zieleń, jednak kolor wykonany tylko na jednym paznokciu daje możliwość uzupełnienia reszty bardziej stonowanym i uniwersalnym kolorem - w tym przypadku odcieniem nude. Żeby nadać spójności, w tym przypadku na każdym paznokciu została wykonana kropka w kolorze limonkowym, dzięki czemu całość do siebie nawiązuje. 

Minimalistyczny, ale wyrazisty manicureMinimalistyczny, ale wyrazisty manicure fot. @holliebarkernailartist

Limonkowy french 

Najmodniejszą stylizację sezonu - french - możesz wykonać w dowolnym kolorze, ale polecam wybrać właśnie limonkowy kolor. Połączenie neutralnej i mlecznej bazy oraz wyrazistego koloru, w wersji micro prezentuje się delikatnie i z klasą. To idealna propozycja dla minimalistek, które pragną nieco ożywić stylizację, ale chcą pozostać wierne swojej estetyce. 

 

Czytaj też: Czerwień niejedno ma imię. W tym sezonie na paznokciach rządzi klasyka w nowym wydaniu

Więcej o:
Copyright © Agora SA