Ten trik na loki z TikToka da ci niesamowity efekt na włosach. Wystarczy jeden produkt z Rossmanna

Loki lepsze, niż z lokówki? Ten prosty life hack właśnie podbija TikToka i skrada serca miłośniczek naturalnych rozwiązań stylizacyjnych. Sprawdź sama, jakie są efekty tego triku!

Piękne, lśniące loki to jedna z najbardziej pożądanych fryzur w sezonie letnim 2023. Nic dziwnego, że wiele z nas marzy o falujących włosach, niczym po wyjściu z plaży. Jednak osiągnięcie idealnych loków może być trudne, szczególnie dla kobiet, których naturalne włosy są proste i niechętnie trzymają formę. Na TikToku już pojawił się trend, dzięki któremu jesteśmy w stanie uzyskać naturalny look pofalowanych włosów bez użycia lokówki. Wystarczy jeden produkt z Rossmanna, który jest naprawdę prosty w użyciu. Zobacz poniżej!

Loki na wałek, jak z okładki w jedną noc – trend z TikToka

Loki na wałek są jedną z najstarszych i najbardziej znanych metod tworzenia trwałej i efektownej stylizacji włosów, która została nieco zapomniana, jednak powróciła do nas w nowej wersji. To doskonała alternatywa dla szkodliwego prostowania czy trwałej ondulacji.

Zalety tej metody są liczne, a efekt - oszałamiający. Dzięki metodzie na wałek można uzyskać zarówno subtelne fale, jak i dosadne, romantyczne loki. Spójrz tylko, jak przy użyciu jednego wałka stworzysz całą fryzurę w zaledwie jedną noc! Efekty tej metody z TikToka są naprawdę imponujące.

Czytaj też: Jak często powinnaś używać toniku do twarzy latem? Tego się nie spodziewasz

Wałek z Rossmanna w atrakcyjnej cenie – naturalne loki na wyciągnięcie ręki

Loki na wałek z Rossmanna to inwestycja, która nie będzie obciążeniem dla naszego portfela. Dzięki temu możemy cieszyć się profesjonalnym narzędziem do stylizacji bez konieczności wydawania dużej sumy pieniędzy.

Wałek do lokówWałek do loków fot. Rossmann

Ofertę na ten produkt do stylizacji znajdziesz zarówno na stronie online, jak i w sklepie stacjonarnym. Dodatkowo w zestawie otrzymasz klamrę do włosów, która pięknie podtrzyma całość i zabezpieczy włosy przed rozplątaniem się podczas snu. A ty wypróbujesz metodę z wałkiem na loki? :)

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA