Konturowanie twarzy za pomocą samoopalacza? Ten urodowy trend podbija Tiktoka!

Konturowanie twarzy to jeden z nieodłącznych elementów makijażu wielu kobiet. Okazuje się, że oprócz stosowanego zazwyczaj brązera można do tego celu użyć także samoopalacza! Ten makijażowy trik robi obecnie furorę na TikToku.

Czego można używać do konturowania? Okazuje się, że samoopalacz doskonale nadaje się do tej funkcji 

Konturowanie twarzy już kilka sezonów temu stało się jednym z największych makijażowych trendów. Od tego czasu na rynku pojawiają się coraz to nowe kosmetyki, a co za tym idzie także nowe sposoby na ich aplikowanie.

Niekiedy, w mediach społecznościowych pojawiają się także bardziej szalone sposoby na konturowanie. Jakiś czas temu popularne stało się chociażby nakładanie pomadki do ust jako różu na policzki. Ostatnio na makijażowych profilach na Tiktoku króluje jednak zupełnie nowy trend. Do konturowania swojej twarzy Tiktokerki zaczęły używać samoopalacza! 

Jedna z Polskich Tiktokerek postanowiła przetestować sposób, krążący już od kilku tygodni głównie po zagranicznych profilach. Zachwycona efektem podzieliła się nim ze swoimi obserwatorami. Kontur wykonany przy pomocy samoopalacza wygląda bardzo delikatnie i naturalnie. Według tiktokerki efekt utrzymuje się około 3 dni.

W jaki sposób konturować twarz samoopalaczem? 

Jeśli konturowanie twarzy przy pomocy bronzera jest jednym z elementów twojej makijażowej rutyny to z pewnością konturowanie samoopalaczem także nie powinno przysporzyć Ci żadnych większych problemów. Pierwszym i najważniejszym krokiem jest przygotowanie twarzy. Należy ją bowiem odpowiednio nawilżyć aby samoopalacz nie pozostawił na skórze żadnych plam. Następnie możemy przejść do aplikowania samoopalacza na twarz. Robimy to za pomocą puchatego pędzelka i dokładnie wklepujemy produkt.

Na końcu produkt należy zmyć, po czasie określonym przez producenta i gotowe.

Więcej o:
Copyright © Agora SA