Modne fryzury na wesele 2023. Te propozycje są łatwe, szybkie i bardzo efektowne

Sezon weselny trwa w najlepsze. Jeśli w najbliższym czasie wybierasz się na tego typu imprezę, być może już teraz poszukujesz odpowiedniej fryzury, którą z łatwością wykonasz samodzielnie w domu. Oto 3 niezwykle modne i efektowne fryzury na wesele 2023!

Niski kucyk i fale? Ta prosta fryzura jest prosta, modna i elegancka

Związywane nisko kucyki to jeden z największych trendów włosowych tego sezonu. Sleek low ponnytail to uczesanie, polegające dokładnym zebraniu wszystkich włosów i związaniu ich w niski kucyk. Dodatkowo włosy należy „ugłaskać" za pomocą żelu lub lakieru do włosów w taki sposób, aby żaden kosmyk nie odstawał od głowy.

 

Aby tego typu fryzura nadawała się jednak także na większe okazje, można ją nieco urozmaicić. Doskonałym pomysłem będzie pofalowanie, pokarbowanie lub zakręcenie włosów znajdujących się w kucyku. Można także wziąć jedno pasmo włosów i dokładnie owinąć nim gumkę, tak by nie była ona widoczna. Taka fryzura jest nie tylko dość prosta do wykonania, ale także bardzo modna i elegancka.

To uczesanie to prawdziwy HIT dla kobiet z dłuższymi włosami

Wiele fryzur, które najczęściej widuje się chociażby we fryzjerskich katalogach opiera się na wymyślnym upinaniu wszystkich kosmyków. Kobiety, które są posiadaczkami pięknych i długich włosów nie chcą ich jednak ukrywać w skrzętnie upiętym koku. Często, rozpuszczone długie włosy także nie są jednak najlepszym wyjściem. Ponieważ wówczas kosmyki lubią przyklejać się do szminki, wpadać do jedzenia czy też przeszkadzać podczas tańca. 

 

Bardzo ciekawą i praktyczną fryzurą dla kobiet z długimi włosami będzie więc uczesanie, w którym upinamy jedynie przednią część włosów. Oddzielamy wówczas przednie pasma włosów od reszty i związujemy je w kucyk. Dzięki temu, kosmyki nie będą plątały się tuż przy twarzy, natomiast reszta włosów będzie nadal dobrze wyeksponowana.

Tą fryzurę wykonasz samodzielnie w kilka minut! Jest bardzo prosta, a przy tym efektowna

Na samym początku artykułu wspominałam już, że jedną z najmodniejszych obecnie fryzur są ulizane, związywane nisko kucyki. Równie dużą popularnością cieszą się obecnie także niskie koczki. Sleek low bun to fryzura, która doskonale nadaje się na wesele.

 

Jedna z Instagramerek, podzieliła się na swoim profilu bardzo szybką, choć efektowną wersją niskiego koczka. Jego wykonanie zajmuje tylko kilka minut, a efekt jest zachwycający.

 

Zobacz także: Ten domowy sposób zredukuje przetłuszczanie włosów. Potrzebny składnik znajdziesz w kuchni

Więcej o:
Copyright © Agora SA