Ta koloryzacja optycznie rozświetla twarz i odejmuje lat. Instagramerki i TikTokerki oszalały na jej punkcie

Koloryzacja włosów to jeden z najskuteczniejszych sposobów na zmianę swojego wyglądu. Jeden odcień robi ostatnio prawdziwą furorę w mediach społecznościowych. Przepięknie rozświetla on całą twarz oraz optycznie odejmuje lat.

Jednym z najskuteczniejszych sposobów na nieinwazyjną zmianę własnego wyglądu jest podcięcie oraz koloryzacja włosów. Choć uzyskanie pięknego odcienia niejednokrotnie wymaga kilku godzin spędzonych na fotelu fryzjerskim to często efekt końcowy jest tego warty. Decydując się na zmianę koloru włosów nie tylko warto znaleźć rekomendowany salon, którego prace nam się podobają, ale także dobrze przemyśleć wybór koloru. 

Ten kolor włosów króluje wśród TikTokowych trendów. Wygląda zdrowo i promiennie

W ostatnim czasie na Tiktoku, ale także w pozostałych mediach społecznościowych głośno zrobiło się o koloryzacji o nazwie golden blonde. Blond to kolor, który posiada wiele różnorodnych odcieni. Co jakiś czas inny z nich staje się modowym hitem.

 

Przez kilka ostatnich lat, na topie zdecydowanie był stonowany i chłodny odcień naturalnego blondu. Królujący w obecnym sezonie golden blonde całkowicie odmienia jednak dotychczasową tendencję.

 

Golden blond to bardzo naturalna w wyglądzie koloryzacja, która w przeciwieństwie do doniedawna modnych szarawych odcieni blondu, posiada wiele ciepłych żółtych i pomarańczowych tonów. Włosy w kolorze golden blonde mogą nieco inaczej prezentować się pod różnymi kontami oraz w różnym świetle. Niekiedy może on także wpadać w rudawe odcienie – co wielu osobom może nie przypaść do gustu. 

Niewątpliwie koloryzacja golden blonde wygląda niezwykle promiennie i naturalnie. Złotawe odcienie widoczne na poszczególnych pasmach optycznie rozświetlają całą twarz. 

Koloryzacja golden blonde potrafi optycznie odmłodzić o kilka lat!

Jeden z salonów fryzjeskich publikujących swoje prace na Instagramie, postanowił podzielić się procesem koloryzacji włosów na golden blonde. Metamorfoza jakiej dokonali jest na prawdę zaskakująca. Twarz kobiety, której zmieniany byl kolor włosów zdecydowanie się rozpromieniła, a ona sama wygląda, jakby odmłodzono ją o kilka lat.

 

Zobacz także: Luksusowe ubrania to wcale nie te z wielkimi logotypami. Stylu "quiet luxury" warto uczyć się od Sofii Richie

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.