Ten zapach z Action króluje na Tiktoku. Flakon kosztuje tylko 8 zł, a pachnie jak perfumy za 400 zł

Action to sklep, który co chwila zaskakuje nas kolejnymi perełkami. Tym razem na Tiktoku zawrzało na temat perum, które według jednej z kobiet przypominają kultowy zapach luksusowej marki. Buteleczka 100 ml kosztuje tylko 8 zł!

Spryskanie się ulubionymi perfumami to dla wielu kobiet nieodłączny element codziennej rutyny. Niekiedy to właśnie zapach jest jedną z najważniejszych rzeczy w całej stylizacji. Zdarza się bowiem, że dobrze dobrane perfumy potrafią zebrać więcej komplementów niż piękne ubranie, fryzura czy makijaż. 

Na rynku dostępnych jest ogromna ilość przeróżnych nut zapachowych. Niejednokrotnie wchodzą do drogerii czy perfumerii nie wiemy na, który zapach się zdecydować. Jest jednak kilka na prawdę kultowych zapachów, które posiadają spore grono swoich wieloletnich zwolenniczek. Do takich perfum niewątpliwie należą Miss Dior, Channel no 5, Yves Saint Laurent Black Opium czy Lancome la vie est belle. 

 

Wszystkie te zapachy mają swoje unikane nuty zapachowe, dobrze utrzymują się na skórze oraz posiadają przepiękne, ozdabiające łazienkę flakoniki. Ich zasadniczą wadą jest jednak fakt, że nawet za malutki, 30 czy 50 ml flakonik trzeba zapłacić kilkaset złotych. 

TikTokerka poleca perfumy za 8 zł z Action! Podobno przypominają zapach znanej marki luksusowej

Action należy do tych sklepów, które co chwilę zaskakują nas jakimiś perełkami. Zdecydowanie nie kojarzy on się jednak zbytnio z rzeczami kosmetycznymi, a tym bardziej z perfumami. Okazuje się jednak, że w sklepie tym możemy znaleźć ciekawe zapachy w bardzo niskich cenach. Jedna z Tiktokrerek postanowiła podzielić się z obserwatorami swoim zapachowym odkryciem z Action. 

Odkryła ona, że jedna z wód perfumoanych dostępnych w Action, swoim zapachem przypomina kultowe perfumy la vie est belle od Lancome. Flakonik 100 ml, kosztuje tylko niecałe 9 zł. Choć z pewnością zapach z Action nie będzie tak trwały jak perfumy drogich marek, to być może będzie to dobra alternatywa dla osób z ograniczonym budżetem. Być może będzie to także świetna opcja do zabrania do torebki czy na wakacje – kiedy boimy się o możliwość rozbicia lub zgubienia naszych drogich perfum.

Perfumy z ActionPerfumy z Action Fot. Action

Zobacz także: Ta sukienka za 39 zł z Mohito zakryje brzuch i optycznie wysmukli nogi. Posiada też jeden bardzo modny detal

Więcej o:
Copyright © Agora SA