Ta fryzura już robi furorę na Instagramie. Delikatnie podkreśla rysy twarzy. Jak będziemy ją nosić jesienią?

Delikatna fryzura, która podkreśla rysy twarzy? To właśnie soft blowout, który sprawdzi się zarówno na długich, jak i krótkich włosach. Jak będziemy nosić ten styl jesienią? Zobacz

Soft blowout hair, czyli delikatne i lekko rozdmuchane fale, które dodają objętości, tekstury i elegancji każdej fryzurze. To idealny sposób na odświeżenie wyglądu i wprowadzenie subtelnej zmiany do swojego stylu w nadchodzącym sezonie. Zdecydowanym plusem tej fryzury jest jej elastyczne modelowanie, co sprawia, że świetnie wygląda na krótkich, jak i długich włosach. Jak będziemy nosić soft blowout tej jesieni? Sprawdź poniżej!

Soft blowout hair – idealny wybór na jesień 2023

Fryzura soft blowout to nieco bardziej nowoczesna i luźniejsza wersja klasycznego blowout'u. Chociaż obie te techniki opierają się na używaniu suszarki do włosów i szczotki, by uzyskać efekt gładkich, podwiniętych na zewnątrz fal, to jednak soft blowout stawia bardziej na naturalność.

 

To znaczy, że efekt jest mniej wymuskany i bardziej subtelny, z delikatnymi falami i miękkością w wykończeniu. Ta fryzura cechuje się prostą techniką modelowania, dzięki czemu łatwo utrzymać ją w ryzach na co dzień, jak i przy specjalnych okazjach.

Delikatny styl w nowoczesnym wydaniu – soft blowout hair

Dlaczego soft blowout jest idealny na jesień? Włosy w trakcie ochłodzenia na zewnątrz mogą się znacznie elektryzować i puszyć, dlatego warto postawić na fryzurę, która pięknie układa się nawet w takich warunkach.

 

Soft blowout pozwala na kontrolowaną objętość i teksturę, dzięki czemu włosy nie wydają się płaskie ani zbyt statyczne. Delikatne fale wprowadzają lekkość do wyglądu, a jednocześnie dodają nieco ciepła i elegancji, co doskonale komponuje się z jesiennym klimatem. A ty skusisz się na taką stylizację w nadchodzącym sezonie?

 

Czytaj też: Lekkość i artystyczny nieład. Hush cut to najnowszy trend wśród stylizacji fryzur na jesień 2023

Więcej o:
Copyright © Agora SA