"Dostawałam milion, ale to milion komplementów na temat moich perfum". W tym zapachu można się zakochać

Która kobieta nie chciałaby, aby ludzie komplementowali to jak pięknie pachnie? Są takie perfumy, które szczególnie często skłaniają ludzi do prawienia nam tego typu komplementów. Jedna z tiktokerek poleciła zapach, który według niej zbiera ich zdecydowanie najwięcej.

Piękne perfumy są jak biżuteria. Potrafią one sprawić, że będziemy czuły się piękniejsze i bardziej pewne siebie. Choć każda z nas ma zupełnie inny gust, a co za tym idzie preferuje także nieco inne zapachy, to istnieje kilka takich perfum, co do których niemal każdy zgodzi się że są po prostu piękne! Jedna z tiktokerek podzieliła się nazwą właśnie takiego zapachu na swoim profilu.

"Te perfumy sprawią, że ludzie będą mieli obsesje na punkcie waszego zapachu" – Tiktokerka poleca zapach, który zbiera u niej najwięcej komplementów

Nie znam kobiety, która nie lubiła by dostawać komplementów. Niezależnie od tego czy są one prawione przez znajomych, czy też zupełnie obce nam osoby, zawsze miło jest usłyszeć pochlebną opinię na swój temat. Podobno nic nie zbiera tylu komplementów co piękne perfumy! Nie wszystkie zapachy będą jednak na tyle uniwersalne, a zarazem oryginalne by były chętnie komplementowane.

Jedna z tiktokerek podzieliła się ze swoimi obserwatorami perfumami, które według niej szczególnie zwracają na siebie uwagę. 

Dostawałam milion, ale to milion komplemntów na temat moich perfum. Ludzie mi piszą smsy – omg byłaś wczoraj u mnie i nadal czuje twój zapach

Zapach, który właśnie w taki sposób na początku swojego filmiku skomentowała tiktokereka, to woda perfumowana o nazwie Crazy In Love marki Montale. 

 

Choć obecnie szata graficzna nieco różni się od tej zaprezentowanej przez dziewczynę na filmiku, to wciąż są one dostępne w wielu drogeriach internetowych. Znajdziemy je między innymi na Notino.pl. Cena za 100 ml buteleczkę to około 380 zł.

PerfumyPerfumy Fot. Notino

Zobacz także: "Jak stałam z tą koszulą w kolejce, to 2 osoby zapytały mnie skąd ją mam". Ten fason to HIT na jesień 2023!

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA