Paznokcie u nóg kolory 2023. Jakie odcienie nosimy na stopach w końcówce lata?

Lato wielkimi krokami zbliża się już do końca. Powoli zastępujemy już więc mocne czy pastelowe kolory nieco bardziej stonowanymi barwami. Jakie kolory paznokci u nóg będziemy nosić w końcówce lata oraz jesienią? Oto najmodniejsze propozycje.

Tegoroczna jesień inaczej niż w poprzednich sezonach, zamiast ciepłych brązów i pomarańczy przyniesie nam modę na czernie, szarości oraz beże. Wśród popularnych kolorów nadchodzącego sezonu nie zabraknie jednak także głębokiej czerwieni. Jak wykorzystać te barwy w swoim pedicure? 

Biało-czarny pedicure to HIT na jesień 2023! Te stylizacje są modne i pasują do wszystkiego

Czerń i biel to jedne z najbardziej podstawowych i uniwersalnych kolorów. To połączenie kolorystyczne stwarza jednak dość spore pole do tworzenia przeróżnych wzorów. Zarówno czerń jak i biel to świetny wybór jeśli chodzi o kolor pedicure. Pasuje on do każdego ubrania oraz jest odpowiedni na każdą z pór roku.

 

W końcówce lata postawić możemy na paznokcie u stóp w jednolitym kolorze, lub zdecydować się na ciekawe wzorki. Dobrym pomysłem będzie wykorzystanie np. specjalnych naklejek lub stempli. Dzięki nimi możemy w łatwy sposób wykonać precyzyjne wzorki. 

 

W nadchodzącym sezonie postaw na szarość! 

Kolor szary zdecydowanie nie stanowi pierwszego wyboru jeśli chodzi o malowanie paznokci. W tym sezonie być może będziemy sięgać po niego nieco częściej. Szarości w różnych odcieniach będą stanowić jedne z najpopularniejszych barw sezonu. 

 

Zobacz także: Ten rozświetlasz to prawdziwa perełka! W Rossmanie kosztuje 35 zł, a działa podobnie jak produkt za prawie 200 zł!

Głęboka czerwień to doskonała opcja na modny kobiecy pedicure

Jak już wcześniej wspomniałam, głęboka czerwień stanowi jeden z najmodniejszych kolorów nadchodzącego sezonu. Warto więc przemycić go także na swoje paznokcie. Czerwień na stopach prezentuje się bowiem na prawdę elegancko.

 

W przypadku czerwonego pedicure nie warto stawiać na żadne wymyślne wzorki czy brokaty – takie połączenia zostawmy sobie na okres zimowy. Jesienią lepiej będzie postawić na jednolity kolor na wszystkich paznokciach. 

Więcej o: