Ten zapach z Zary pachnie jak perfumy za 695 zł, a jest 10 razy tańszy! - "Ja jestem w nim zakochana!"

Piękny zapach to ozdoba każdej kobiety. Warto dobierać je w taki sposób, aby dodawały nam one uroku oraz pewności siebie. Czy jednak na piękny zapach zawsze trzeba wydać górę pieniędzy? Użytkownicy Tiktoka udowadniają, że wcale nie.

Perfumy to doskonały pretekst do dawania oraz otrzymywania komplementów. Często jednak kiedy pytamy kogoś jaki zapach ma na sobie, ponieważ zwrócił on naszą uwagę, wymieniane są dość drogie perfumy od luksusowych marek. Nie oznacza to jednak, że nie da się znaleźć pięknego zapachu w niższej cenie. Tiktok obecnie stanowi doskonałą bazę zapachowych inspiracji, w niekoniecznie wygórowanych cenach. 

Ten zapach za 69 zł z Zary pachnie podobnie jak perfumy za prawie 700 zł! "ja jestem w nim zakochana!"

Tiktok to doskonała platforma do wynajdywania różnych kosmetycznych oraz zapachowych perełek. Bardzo często użytkowniczki Tiktoka polecają swoim widzom sprawdzone przez siebie tanie kremy, tusze do rzęs czy perfumy, które podobno stanowią „zamienniki" znacznie droższych produktów luksusowych marek. Choć bardzo często okazuje się, że owe polecenia są nieco nad wyraz, a rekomendowany produkt nawet „nie leżał obok" sugerowanego droższego kosmetyku, to zdarzają się także prawdziwe skarby.

Jedną z takich perełek może okazać się woda perfumowana z Zary. Jedna z Tiktokerek na swoim filmiku porównała ją do kultowego zapachu Miss Dior Blooming Bouquet. Choć w komentarzach pod filmikiem nikt z użytkowników nie odniósł się do owego porównania, to znalazły się opinie potwierdzające, że zapach z Zary dobrze im się sprawdza.

mam ten z zary mega długo się utrzymuję i pięknie pachnie

- napisała pod postem jedna z kobiet.

PerfumyPerfumy Fot. Zara

Woda perfumowana z Zary nosi nazwę Nude Bouquet. Za 100 mililitrowy flakonik zapłacić trzeba niecałe 70 zł. Woda toaletowa marki Dior, do której porównywany jest owy zapach na stronie sklepu Duglas kosztuje natomiast aż 695 zł za 100 ml, a więc około 10 razy drożej! Nuty zapachowe jakie znajdziemy w wodzie perfumowanej z Zary to wiśnia, wanilia oraz piwonia.

Więcej o:
Copyright © Agora SA