Te perfumy z Rossmanna są za 30 złotych, a pachną jak luksus. Piękny zapach na jesień 2023

Wszystkie dobrze znamy zapach wanilii i białych kwiatów od Caroliny Herrery, który jednak cechuje się wysoką ceną. Teraz możesz postawić na zamiennik, który pachnie bardzo podobnie

Nowa propozycja dostępna w sklepach Rossmann – LAZELL Night Bloom. To niezwykłe perfumy, które przenoszą nas w krainę nocnych kwiatów i zmysłowych aromatów. To właśnie one są świetnym zamiennikiem perfum od Caroliny Herrery. Zapłacisz za nie tylko 30 zł i będziesz mogła cieszyć się z ich projekcji przez dłuższy czas! Dlaczego warto dać się uwieść tej magii zapachów? Podpowiadamy poniżej!

Zamiennik Good Girl z Rossmanna – świetna, budżetowa wersja

Kiedy wybieramy perfumy, zwracamy uwagę nie tylko na sam zapach, ale również na trwałość. W tym przypadku LAZELL Night Bloom nie zawodzi. Jego formuła została stworzona tak, aby zapach utrzymywał się na skórze przez wiele godzin, dzięki czemu możemy cieszyć się nim przez długi czas. To sprawia, że jest jeszcze bardziej podobny do zapachu Herrery.

Zamiennik perfum Good GirlZamiennik perfum Good Girl fot. Rossmann

Intensywność tych perfum jest na tyle subtelna, że nie przytłacza, ale jednocześnie na tyle trwała, że można odczuć go w otoczeniu bez problemu. Wielu znawców zapachów docenia perfumy, które potrafią przenieść ich w określony nastrój, a Night Bloom przeniesie cię tam, gdzie najnowszy zapach Good Girl. Wybierz się do Rossmanna i sprawdź!

Czytaj też: Francuzki stosują ten trik, by mieć promienną i gładką cerę. Prosty, a może dać świetne rezultaty

Zapach idealny na jesień? Postaw na zamiennik najnowszych perfum Good Girl

Dostępność perfum LAZELL Night Bloom w sklepach Rossmann umożliwia każdemu sięgnięcie po ten intrygujący zamiennik perfum za ponad 500 zł. Polecamy również sprawdzenie sklepów, takich jak Zara, gdzie często też można znaleźć flakoniki inspirowane markowymi zapachami, które są popularne nie tylko w Polsce, ale również za granicą. Wypróbujesz? Naprawdę warto!

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA