Ten makijaż promuje sama Hailey Bieber. Użytkowniczki Tiktoka oszalały na jego punkcie

Można by powiedzieć, że wszystko, czego dotknie Hailey Bieber, staje się złotem! W ostatnim czasie jedną z najbardziej ikonicznych postaci w Internecie. Nic więc dziwnego, że promowane przez nią trendy modowe czy urodowe, cieszą się ogromną popularnością. Nie inaczej było także i w tym przypadku.

Hailey Bieber to gwiazda, która w ostatnim czasie stała się ogromną urodową inspiracją dla wielu kobiet na całym świecie. Fryzury czy makijaże, które publikuje na swoim Instagramie osiągają miliony polubień, a następnie są wielokrotnie odtwarzane także przez innych twórców. Nie inaczej było także z tym makijażowym trendem. 

Strawberry makeup to nowy HIT na Tiktoku. Promuje go Hailey Bieber.

Strawberry makup to jeden z najnowszych, a zarazem największych obecnie makijażowych trendów. Jego popularność zrodziła się nie gdzie indziej jak na platformie Tiktok, gdzie tutorial na jego wykonanie zamieściła sama Hailey Bieber. W późniejszym czasie, wiele dziewczyn zaczęło publikować także swoje własne jego wersje, co jeszcze bardziej przyczyniło się do jego popularności.

 

Strawberry makeup to wersja naturalnego dziennego makijażu, który opiera się głównie na dużej ilości płynnego różu oraz piegach. Cały look ma wyglądać delikatnie, naturalnie i dziewczęco. Jest to idealna makijażowa opcja na gorące letnie dni. 

Jak wykonać strawberry makeup krok po kroku? 

Strawberry makeup to makijaż, który można wykonać przy użyciu przeróżnych kosmetyków. Wersja, którą wykonała Hailey Bieber wymaga jedynie brązera, różu, rozświetlacza, odrobiny korektora oraz specjalnego markera do piegów.

Wykonywanie makijażu zaczynamy od odpowiedniej pielęgnacji naszej twarzy. Hailey w swoim tutorialu nie zdecydowała się na nałożenie podkładu, jeśli jednak nie chcecie pomijać tego kroku, to właśnie po pielęgnacji będzie najlepszy moment na jego nałożenie. Kolejnym krokiem jest wykonturowanie twarzy za pomocą brązera. Następnie przychodzi czas na najważniejszy krok czyli róż. W tym makijażu nakładany jest on bardzo blisko nosa. Następnie dodajemy odrobinę rozświetlacza na powieki oraz malujemy nasze piegi i gotowe.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.