Tą fryzurę kochają Sofia Richie i Hailey Bieber. Idealnie wpisuje się w styl Quiet Luxury

Najlepszym dowodem na to, że ta fryzura to prawdziwy HIT tego sezonu niech będzie fakt, że ikona dzisiejszych czasów, czyli Sofia Richie zdecydowała się na nią na własny ślub! Jak wykonać najmodniejszą fryzurę tego roku?

Ta fryzura to kwintesencja współczesnego stylu Quiet Luxury. Jest skromna i prosta, a przy tym bardzo elegancka, a ostatnim czasie także niezwykle popularna. Za sprawą Sofii Richie oraz Hailey Bieber, które stale pozostają w cichej rywalizacji o miano Instagramowej ikony współczesnych czasów, fryzura ta stała się prawdziwym hitem sezonu. Obie z nich, tą fryzurę miały także na swoich ślubach!

To uczesanie uwielbia Hailey Bieber i Sofia Richie

Niski, baletowy koczek to jedna z najbardziej ikonicznych fryzur obecnego sezonu. Fryzura ta polega na stworzeniu idealnego przedziałka na środku głowy, a następnie związaniu włosów w niski koczek. W tym uczesaniu nie ma miejsca na żadne odstające niesforne włoski. 

 

Niewątpliwą popularność owej fryzury z pewnością zawdzięczać możemy dwóm ikonicznym postaciom dzisiejszych czasów czyli Hailey Bieber oraz Sofii Richie. Niski ulizany koczek to coś, co stanowi poniekąd element rozpoznawczy sławnej modelki i dostrzec możemy go na wielu zdjęciach, publikowanych przez nią na Instagramowym profilu.

 

Obie celebrytki zdecydowały się także na wykonanie tej właśnie fryzury na własny ślub.

Jak uczesać baletowego koczka? 

Baletowe koczki to fryzura bardzo łatwa do wykonania nawet samodzielnie w domu. Do jej uczesania nie trzeba mieć także świeżo umytych włosów, doskonale nada się ona także na tak zwany bad hair day. 

 

Wykonywanie koczka zaczynamy od zrobienia dokładnego przedziałka na środku głowy. Już na tym etapie warto spryskać włosy lakierem, aby łatwiej było je zaczesać. Następnie związujemy włosy w niskiego koczka i nakładamy dodatkową warstwę lakieru, żelu bądź pianki, by jeszcze lepiej zaczesać wszelkie niesforne włoski.

Więcej o:
Copyright © Agora SA