Te fryzury będą rządziły jesiennymi trendami. Gwiazdy już je noszą!

Jakie fryzury będą modne podczas nadchodzącego sezonu jesienno-zimowego? Te 3 propozycje zdecydowanie królować będą wśród włosowych trendów. Już teraz noszą je Hailey Bieber, Zendaya czy Sofia Richie.

Niski ulizany koczek

„Balerina bun" to fryzura w której zakochały się wszystkie Instagramowe It-girls. Aktualna Ikona dobrego stylu – Sofia Richie zdecydowała się na nią nawet w dniu swojego ślubu! Od kilku dobrych lat fryzurę tą regularnie nosi także Hailey Bieber. Na czym polega to kultowe uczesanie?

 

Ballerina bun to nic innego jak ściśle ulizany niski koczek. Można ją wykonywać zarówno z przedziałkiem na środku lub z boku głowy, jak i zupełnie bez niego. Najważniejsze jest jednak to, aby wszystkie włosy były ściśle zaczesane do tyłu i „ugłaskane" za pomocą pianki, lakieru lub żelu do włosów.  Ballerina bun to fryzura niezwykle prosta choć elegancka. Doskonale wpisuje się ona w obecnie panujący trend quiet luxury.

Short bob

Bob to fryzura, która niemal nigdy nie wychodzi z mody. Co jakiś czas widzimy tylko jej kolejne, coraz to bardziej popularne warianty. Tej jesieni bob zawita do nas w odsłonie, którą już teraz nosi Hailey Bieber czy Zendaya. Mowa o prostym bobie w mocno skróconej wersji.

 

Dłuższa wersja boba sięgającego aż do ramion to już modowy przeżytek jeśli chodzi o włosowe trendy. W przyszłym sezonie rządził będzie bardzo krótki bob cięty na prosto. W takiej fryzurze pasma powinny sięgać maksymalnie do połowy szyi, a minimalnie do linii uszu. 

 

Balejaż 

Oprócz ulizanych koczków czy krótkiego boba, jesienią na ulicach i w mediach społecznościowych zobaczymy jeszcze jeden włosowy trend, który powrócił do nas wprost z lat 90. Mowa o balejażu! W tym sezonie będzie on jednak znacznie bardziej subtelny. W trendzie są bowiem kosmyki, które wyglądają jak naturalnie rozjaśnione przez wakacyjne słońce. 

 

Współczesny balejaż to fryzura idealna dla osób, które pragną delikatnego odświeżenia koloru na swojej głowie, bez podejmowania się radykalnych zmian.

Więcej o:
Copyright © Agora SA