Latte hair to nowy trend w koloryzacji włosów. Wygląda lekko, kobieco i jest idealny na jesień

Po wielkiej popularności, jaką cieszył się latte make-up, nadszedł czas także na latte hair. Ta koloryzacja włosów wygląda lekko, naturalnie i świetliście. Doskonale sprawdzi się także podczas nadchodzącej jesieni.

Koniec lata to także odejście od szalonych fryzur i koloryzacji. Jesienią zdecydowanie stawiać będziemy na stonowane barwy i sprawdzone klasyczne fryzury. Latte hair to koloryzacja, która doskonale wpisuje się w tą stylistykę. 

Ta koloryzacja wygląda naturalnie i kobieco. Doskonale sprawdzi się jesienią. 

Zmiana pór roku to często idealny czas także na lekką metamorfozę. Podobno najlepszym i najbardziej widocznym sposobem na przekształcenie naszego wyglądu jest zmiana koloru lub długości naszych włosów. Taka zmiana nie zawsze jednak musi się polegać na skracaniu włosów o kilkanaście cm, czy też na przykład na mocnym rozjaśnianiu lub przyciemnianiu naszych kosmyków. Niekiedy aby zyskać nowy, odświeżony wizerunek wystarczą jedynie drobne udoskonalenia. Latte hair to koloryzacja, która idealnie nadaje się dla osób bojących się wielkich zmian. 

 

Latte hair to jak sama nazwa wskazuje, koloryzacja włosów opierających się o różne odcienie brązu i blondu. Podobnie jak sama kawa z mlekiem, także i ta fryzura posiada w sobie kilka odcieni, które doskonale ze sobą współgrają. Można powiedzieć, że latte hair to współczesna wersja klasycznego balejażu. 

Latte hair – U kogo najlepiej sprawdzi się ten rodzaj koloryzacji?

Latte hair to fryzura, którą można wykonać na niemal każdym kolorze włosów. W przypadku szatynek, będzie ona polegała na dodaniu jaśniejszych refleksów. U blondynek natomiast, będzie to delikatny balejaż oparty na brązowych tonach. 

 

Latte hair to fryzura, która zdecydowanie sprawdzi się u kobiet pragnących delikatnego odświeżenia swojego wyglądu, bez dynastycznych ingerencji. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA