Ten płynny rozświetlacz, róż i bronzer z Rossmana to makijażowy HIT! Kosztują 30 zł a wyglądają jak produkty za 200 zł!

Płynne róże, rozświetlacze czy bronzery to od kilku sezonów to prawdziwy must have każdej fanki makijażu. Tego typu produkty zawdzięczają swoją popularność m.in. kosmetykom marki Rare Beauty czy Chrlotte Tilbury. Obecnie produkty do konturowania na mokro można dostać w drogerii za znacznie niższą cenę.

Konturowanie na mokro to makijażowy HIT. Ta technika zawdzięcza swoją popularność tym kilku produktom. 

Konturowanie to technika, dzięki której możemy osiągnąć niesamowite efekty jeśli chodzi o wygląd naszej twarzy. W ciągu ostatnich kilku sezonów, prasowane róże, rozświetlacze czy bronzery nieco poszły w odstawkę. Znacznie bardziej popularne stały się bowiem kosmetyki w płynnej formie, które pozwalają na uzyskanie bardziej naturalnego efektu. 

Jednymi z najpopularniejszych obecnie płynnych kosmetyków do konturowania są róże, rozświetlacze i bronzery od marki Charlotte Tilbury. Marka ta wypuściła bowiem całą serię kosmetyków do konturowania o nazwie Beauty light wand – pod którą skrywa się kilka odcieni róży i rozświetlaczy, oraz Contour light wand pod którą kryją się płynne bronzery. Choć wszystkie z wymienionych powyżej produktów, stale cieszą się niesłabnącą popularnością, to posiadają one jedną istotną wadę. Za 12 ml produktu musimy zapłacić aż 189 zł!

 

Konturowanie na mokro w świetnej cenie? "Jest to kremowe konturowanie od AA, okrzyknięte mianem zamiennika Charlotte Tilbury"

Jeśli pragniecie wypróbować konturowanie na mokro, a nie posiadacie pieniędzy na tak drogie kosmetyki – nic straconego! Płynne róże, bronzery i rozświetlacze dostępne są także w Rossmanie i to w znacznie niższych cenach! Jedna z Tiktokerek postanowiła je przetestować.

Kosmetyki, które zdecydowała się przetestować jedna z popularnych polskich Tiktokerek, to kremowy róż, bronzer i rozświetlacz z serii Star Secret od marki AA Wings of Colour. Produkty te dostępne są m.in. w sieci sklepów Rossmann, a w promocji możemy kupić je już w cenie 35 zł za 13 ml produktu. 

 

Czy jednak może on się równać ze znacznie droższymi kosmetykami od Rare Beauty czy Chrlotte Tilbury?Tiktokerka, która testowała produkty od AA Wings była zachwycona między innymi kolorem, konsystencją oraz naturalnym wyglądem kosmetyków. Z pewnością warto je więc przetestować i przekonać się na własnej skórze. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA