Ta maska z Hebe pozwala uzyskać efekt tafli na włosach. Teraz jest na promocji za 23,49 zł

Olejowanie włosów staje się coraz bardziej popularne, a na półkach w drogeriach roi się od specjalnych produktów przeznaczonych do tego domowego zabiegu. W ostatnim czasie szczególną popularnością wśród włosomaniaczek cieszy się olejowa maska Nacomi dostępna m.in. w Hebe.

Maska do olejowania włosów Nacomi

Maska do olejowania włosów Nacomi to doskonały produkt dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z olejowaniem. Często największy problem u osób początkujących stanowi dobór odpowiedniego oleju dopasowanego do danego rodzaju włosów. Zły wybór nie daje odpowiednich efektów, przez co całkowicie zniechęcamy się do tego domowego zabiegu. Maska Nacomi jest uniwersalnym produktem zawierającym aż 7 olei, dzięki czemu sprawdzi się w przypadku wielu rodzajów włosów. Produkt ten dostaniemy na aktualnej promocji w Hebe za jedyne 23,49 zł.

Maska olejowa NacomiMaska olejowa Nacomi fot. hebe.pl

Czytaj też: Ten żel do brwi sprzedaje się jak świeże bułeczki! Kosztuje tylko 15 zł, a trzyma się przez cały dzień

Potęga siedmiu olei zamknięta w jednym produkcie

Maska do olejowania włosów od marki Nacomi dostępna w Hebe w swoim składzie posiada aż siedem różnych olei o doskonałych właściwościach. W produkcie znajdziemy olej arganowy, olej ze słodkich migdałów, olej macadamia, olej kokosowy, olej jojoba, olej inca inchi oraz olej sojowy. Każdy z tych olei ma dobroczynny wpływ na włosy, a także na ciało. Taka bomba olejowa sprawia, że włosy są miękkie w dotyku, gładkie i mocno wypielęgnowane. Regularne olejowanie włosów maską Nacomi doskonale je nawilża i odżywia, a także pozwala uzyskać upragniony przez wiele kobiet efekt tafli na włosach.

 

Jak prawidłowo olejować włosy maską Nacomi?

Maskę należy nałożyć na suche włosy w takiej ilości, aby pasma wyglądały na wilgotne i pozostawić na minimum 30 minut. Im dłużej będziemy trzymać maskę na włosach, tym lepszy efekt uzyskamy. Można śmiało nakładać ją również na noc. Dodatkowo włosy można okryć ręcznikiem, ponieważ pod wpływem temperatury składniki lepiej wchłoną się we włosy. Po upływie założonego czasu maskę należy spłukać wodą i dokładnie umyć włosy tak jak zwykle. Efekt tafli uzyskamy, jeśli podczas suszenia włosów, wyciągniemy pasma na szczotce. Jeśli olej podczas mycia nie schodził zbyt łatwo, oznacza to, że nałożyliśmy zbyt dużą ilość produktu i następnym razem warto nałożyć go mniej.

 

Czytaj też: Te buty z CCC przypominają kultowy model za ponad 3000 zł! Doskonale wpisują się w styl old money

Więcej o:
Copyright © Agora SA