Top 3 fryzury z TikToka na co dzień. Są proste w wykonaniu, a wyglądają jak po wizycie u fryzjera

Jak wyglądać efektownie, nie poświęcając na to zbyt wiele czasu? Postaw na oryginalne fryzury, które wykonasz w 5 minut! Na TikToku znajdziemy wiele tutoriali na proste uczesania, prezentujące się po prostu bosko.

Na TikToku możemy znaleźć mnóstwo inspiracji dotyczących każdej sfery życia. Co rusz pojawiają się tam nowe triki modowe i urodowe, które chętnie podchwytujemy. Aplikacja ta to skarbnica pomysłów na codzienne, proste fryzury, które każda z nas wykona bez problemu sama. Znaleźliśmy kilka ciekawych propozycji, które naszym zdaniem zasługują na szczególną uwagę.

Mini warkoczyki oplatające głowę

Ta fryzura nie wymaga wiele czasu na jej wykonanie, a naprawdę prezentuje się bardzo efektownie. Jest to doskonała alternatywa dla zwykłych, puszczonych luźno włosów. Wystarczy przednie pasma włosów założyć za ucho i związać z tyłu głowy, spryskując je lakierem, a następnie zapleść małe warkoczyki z cienkich pasm zaczynając tuż za uchem. W dalszej kolejności należy przepleść je nad głową i spiąć wsuwką po przeciwnej stronie. Fryzura gotowa! Zobacz, jak zrobiła to tiktokerka i postępuj tak jak ona.

Czytaj też: Ten balsam za 20 zł z Hebe pachnie jak produkt za ponad 200 zł! "To jest cudowny zamiennik"

Elegancki koczek

Upięcie ładnego, zgrabnego koczka nigdy ci nie wychodzi? Spójrz na ten patent z tiktoka. Ta metoda jest niezwykle prosta, a kok prezentuje się bardzo elegancko i gustownie. Fryzurę rozpoczynamy od zrobienia zwykłego kucyka na dole głowy. Następnie wyplatamy z gumki włosy do połowy i końcówkę zaplątujemy dookoła, związując ją na końcu gumką i wkładając do środka koka. Może brzmieć to nieco skomplikowanie, ale po obejrzeniu tutorialu, na pewno uda ci się to powtórzyć.

Objętościowy wysoki kucyk

Na TikToku aż roi się od sposobów na związanie włosów w kucyk tak, aby nie był on oklapnięty i zwyczajny. Jeden z nich jest naprawdę prosty, a kucyk zyskuje niesamowitą objętość. Jak go wykonać? W miejscu, w którym chcemy, aby znajdował się nasz kucyk, zaplatamy małego kucyka z cienkich pasm. Następnie luzujemy nieco gumkę i przekładamy włosy od spodu. Do małego kucyka dołączamy resztę włosów i związujemy je gumką. Tak wykonany kucyk prezentuje się bosko.

Czytaj też: Te triki sprawią, że wakacyjna opalenizna zostanie z tobą na jesień. Są tanie, proste i szybkie

Więcej o:
Copyright © Agora SA