Topowe odmładzające krótkie fryzury damskie - Na takie cięcia zdecydowało się wiele gwiazd

Jesień to doskonały czas na przeprowadzenie metamorfozy swojego wyglądu. Najłatwiejszym sposobem na wprowadzenie drobnej zmiany do naszego wizerunku jest zmiana fryzury. Te cięcia sprawią, że optycznie odmłodniejesz o kilka lat!

Podobno zmiana fryzury, to jeden z najlepszych sposobów na wizualną metamorfozę. Zmiana pór roku to doskonały czas także na przeprowadzenie zmian w naszym wizerunku. Które fryzury będą najmodniejsze podczas nadchodzącej jesieni? Zdradzę wam że krótkie fryzury to zdecydowanie strzał w 10!

Cieniowane włosy do ramion 

Cieniowanie włosów to technika, która właściwie nigdy nie wychodzi z mody. Włosy w długości do ramion, które są odpowiednio wycieniowane to fryzura niezwykle lekka, a dobrze dobrana do rodzaju urody, podkreśli rysy twarzy oraz wizualnie odmłodzi o kilka lat. 

 

Podcięcie włosów i ich wycieniowanie to doskonały pomysł na subtelną zmianę naszej dotychczasowej fryzury. Warto mieć jednak na uwadze fakt, że cieniowanie nie sprawdzi się na każdym rodzaju włosów. Z pewnością powinny go unikać osoby o bardzo rzadkich cienkich i słabych włosach, wówczas cieniowanie może jeszcze bardziej odjąć im objętości. 

Krótki bob

Klasyczny bob to cięcie, które co sezon powraca do nas w nieco odmienionej wariacji. Już teraz, w topowych trendach na jesień zauważyć możemy wielki powrót boba, tym razem w bardzo krótkiej wersji. Bob długości do połowy szyi lub delikatnie za ucho to fryzura, na którą w ostatnim czasie zdecydowała się między innymi Hailey Bieber czy Zendaya. Na Instagramie także nie brakuje Influencerek posiadających to niezwykle modne cięcie

 

W odróżnieniu do fryzury opisywanej powyżej, krótki bob bazuje na tym, że wszystkie włosy są tej samej długości. W tym cięciu nie ma miejsca na cieniowanie. Zdecydowanie najlepiej wygląda ona także na dość prostych włosach, choć świetnie prezentuje się także z lekko wywiniętymi końcówkami.

 

Sprawdź również: Ten płynny rozświetlacz, róż i bronzer z Rossmana to makijażowy HIT! Kosztują 30 zł a wyglądają jak produkty za 200 zł!

Więcej o:
Copyright © Agora SA