Jak upiąć włosy klamrą? Te fryzury są proste i szybkie do wykonania, a wyglądają luksusowo

Klamra do włosów to jeden z tych gadżetów, który po kilku dobrych latach nieobecności, znów powrócił do największych modowych trendów. Dziś noszą ją wszystkie Instagramowe It-gilrs. Jak upiąć włosy za pomocą klamry by nasza fryzura wyglądała modnie i gustownie?

Duże, najczęściej plastikowe klamry do włosów z kolorowymi nadrukami to coś, co około 10 lat temu stanowiło jeden z największych modowych trendów. W sezonie letnim trend ten znów powrócił, a na Instagramie zaroiło się wręcz od zdjęć różnego rodzaju upięć z klamrami. Jak wykonać fryzurę z klamrą?

To upięcie jest szybkie, proste i bardzo praktyczne!

Klamry do włosów notują obecnie kolejny szczyt swojej popularności. Latem najmodniejsze były kolorowe klamry np. w kształcie kwiatu. Jesienią, znacznie częściej sięgać będziemy natomiast po modele w stonowanych kolorach takich jak beż, biel, brąz czy czerń. Na topie będą także złote i srebrne klamry. 

 

Każdy kto choć raz miał na sobie fryzurę wykonaną przy pomocy klamry z pewnością wie, skąd wynika ich ogromna popularność. Te uczesania są bardzo szybkie, łatwe i praktyczne, a dodatkowo wyglądają bardzo stylowo! Najpopularniejszym sposobem na upięcie z klamrą jest zawiązanie włosów na dłoni a następnie przypięcie ich do głowy, na wysokości takiego niskiego koczka. Jedna z Tiktokerek podzieliła się swoim tutorialem na taką właśnie fryzurę.

Sprawdź także: Ten płynny rozświetlacz, róż i bronzer z Rossmana to makijażowy HIT! Kosztują 30 zł a wyglądają jak produkty za 200 zł!

Oprócz wspomnianego wyżej upięcia z klamrą, przy jej pomocy można także stworzyć wiele innych fryzur. Jeden z ciekawszych pomysłów został opublikowany na platformie Tiktok. Jedna z dziewczyn postanowiła podzielić się tutorialem na pół upięcie dodające objętości. 

Pokazana przez Tiktokerkę fryzura polega na rozpuszczeniu włosów, a następnie oddzielenie górnego pasma włosów, które związujemy w kucyk. Na koniec wystarczy podpiąć kucyk do góry przy pomocy klamry i gotowe.

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA