Manikiur hybrydowy idzie w odstawkę? Teraz króluje inny paznokciowy trend. Będzie hitem jesieni!

Lato powoli dobiega końca. Wraz z nim zapominamy powoli o kolorowych i szalonych trendach. Jesienią królować będzie minimalizm. Popularny obecnie quiet luxury zostaje z nami na dłużej i tym razem zawładnie on zarówno segmentem modowym, jak i urodowym!

Manikiur hybrydowy już kilka dobrych lat temu całkowicie zdominował rynek paznokciowy w Polsce. Tradycyjne lakiery, tipsy czy paznokcie akrylowe zostały odłożone na dalszy plan, a na przestrzeni lat, wiele kobiet zaczęło regularnie uczęszczać na wizyty w salonach stylizacji paznokci lub wykonywać hybrydy samodzielnie w domu. Czy jednak trend na manikiur hybrydowy miałby powoli dobiegać końca? 

Długie, kolorowe paznokcie odkładamy na bok. Jesienią modny będzie zupełnie inny manikiur!

Styl quiet luxury czy niezwykle powszechny obecnie trend na minimalizm przenosi się obecnie do świata paznokci. Tendencja ta zauważalna będzie szczególnie jesienią, choć już teraz wiele osób rezygnuje z długich, zdobnych paznokci na rzecz bardziej neutralnych opcji. O paznokciowym minimalizmie licznie rozpisują się także szanowane portale modowe. Jaki manikiur będzie więc modny tej jesieni?

 

Z pewnością ten jak najbardziej naturalny! Jednym z jesiennych trendów paznokciowych z pewnością będzie odejście od hybryd na rzecz pielęgnacji paznokci. Najmodniejsze będą bowiem po prostu krótkie zadbane, pięknie wypiłowane paznokcie z wyciętymi skórkami, pokryte lekko połyskującą odżywką. 

 

Ten paznokciowy trend na pielęgnację, to doskonała okazja na odpowiednie zregenerowanie swojej płytki paznokcia. Osoby, które regularnie decydują się na wykonywanie hybryd mogą mieć nieco osłabione swoje naturalne paznokcie. Miesiąc lub dwa przerwy i regeneracji z pewnością będzie dobrym rozwiązaniem.

Czy hybrydy odejdą w zapomnienie? 

Czy trend na naturalne, wypielęgnowane paznokcie to coś, co całkowicie wyprze manikiur hybrydowy? Zdecydowanie nie! Choć zapewne część osób zrezygnuje na jakiś czas z bardzo długich i kolorowych paznokci na rzecz beży, delikatnych brązów, pudrowych róży czy też mlecznych odcieni. Bowiem to właśnie krótki i neutralny manikiur będzie królował wśród jesiennych trendów. 

 

Sprawdź także: Topowe odmładzające krótkie fryzury damskie - Na takie cięcia zdecydowało się wiele gwiazd