TOP 3 proste i szybkie sposoby na koka z TikToka. Efekt "wow" gwarantowany

Na TikToku znajdziemy wiele tutoriali na przeróżne fryzury, w tym również koki. Dzięki kilku prostym trikom można sprawić, że wykonanie koka będzie niezwykle proste, a sama fryzura będzie prezentowała się cudownie.

Pomimo twoich starań, wykonanie koka zawsze zajmuje ci mnóstwo czasu lub fryzura ta w ogóle ci nie wychodzi? Koniecznie sprawdź patenty na wykonanie koka z TikToka, dzięki którym na pewno sobie z nim poradzisz. Są proste i szybkie, a cała fryzura prezentuje się naprawdę efektownie.

Wysoki koczek w 1 minutę

Pierwsza propozycja jest niezwykle prosta i szybka w wykonaniu. Zrobienie tego koka nie zajmie ci dłużej niż minutę. Jak go wykonać? Wystarczy związać włosy w wysoki kucyk i odwrócić pasma, zarzucając je na głowę tak, aby było widać wnętrze kucyka, a następnie związać je drugą gumką. Wystające kosmyki należy zwinąć w rulonik, związać na końcu cienką gumką i opleść nimi koka. Fryzura gotowa! Opis może wydawać się nieco skomplikowany, więc koniecznie spójrz, jak zrobiła to dziewczyna na TikToku.

Czytaj też: Bronzer za 20 zł z Primarka wygląda jak kosmetyk za prawie 200 zł! - "To jest na prawdę super produkt!"

Prosty koczek z klamrą

Do wykonania tego koka potrzebujemy klamry, która odgrywa tutaj kluczową rolę. Wykonanie koka zaczynamy od zrobienia niskiego kucyka, a następnie spinamy włosy od dołu klamrą, zaciągając w nią również końce włosów. Włosy rozkładamy na boki i fryzura gotowa. Dla większej stabilizacji można spróbować opleść koka gumką. Fryzura ta jest niezwykle prosta, a prezentuje się bardzo efektownie.

Elegancki kok na wiele okazji

Ostatnia propozycja może wydawać się nieco bardziej skomplikowana i czasochłonna, ale efekt końcowy wywołuje wielkie "wow", dlatego warto spróbować ją wykonać. Kok ten to doskonała fryzura na wiele okazji, zaczynając od wieczornej randki, a kończąc na przyjęciu weselnym. Koka zaczynamy od zrobienia małego kucyka na środku włosów z dwóch bocznych pasm. Następnie przeplatamy go od spodu. Pasma z kucyka i włosy u dołu po obydwu stronach zaplatamy ze sobą w warkocze. W kolejnym kroku przeplatamy warkocze przez górne pasma, zaciskamy i ponownie przeplatamy. Końce warkoczy związujemy pod kokiem za pomocą małej gumki. Koniecznie sprawdź, jak tę fryzurę wykonała Tiktokerka.

Czytaj też: Pachną jak perfumy za 600 zł, a kosztują grosze. Dostępne są w Zarze, podobne w Mango

Więcej o:
Copyright © Agora SA