Róż z Primarka zamiennikiem produktu od Charlotte Tilbury? "Nie wiedziałam, że on mi się tak będzie podobał"

Aktualny oraz nadchodzący sezon to czas, w którym zdecydowanie będzie rządził naturalny makijaż. Mocne prasowane róże odchodzą więc w odstawkę, a ich miejsce zajmują znacznie subtelniejsze płynne kosmetyki. Popularny i tani produkt z tej kategorii dostępny jest Primarku.

Płynne róże to kosmetyki, które w ostatnich latach znacząco zyskały na popularności. To wszystko za sprawą kultowych już produktów od marki Rare Beauty oraz Charlotte Tilbury. Swego czasu w mediach społecznościowych pełno było filmików, pokazujących testy i makijaże z ich wykorzystaniem. Ze względu na ich łatwość aplikacji oraz naturalne wykończenie, każdy fan makijażu pragną mieć je w swojej kolekcji.

Niestety produkty zarówno od marki Charlotte Tilbury jak i od Rare Beauty są dosyć drogie. Za 12 ml różu od Charlotte zapłacić trzeba 165, za 7,5 ml różu marki Seleny Gomez kosztuje natomiast aż 125 zł. Choć jest wiele osób, dla których owa kwota może okazać się zaporowa, nie oznacza to, że należy rezygnować z tego typu kosmetyków. Płynny róż dostępny jest także w wielu innych, tańszych markach kosmetycznych. Jeden z nich znajdziemy nawet w Primarku.

Ten róż z Primarka prawdziwa kosmetyczna perełka! 

Primark to sklep, który podobnie jak Action niespodziewanie co chwilę dostarcza nam ciekawych kosmetycznych perełek. Jednym z takich produktów niewątpliwie jest płynny róż do policzków. Produkt ten dostępny jest w tubce z gąbeczką, a swoim opakowaniem zdecydowanie przypomina róż marki Charlotte Tilbury. Jedna z Tiktokerek zdecydowała się go przetestować.

Już na samym początku filmu, Tiktokerka wspomniała, że owy róż jest dość trudno dostępny, co może świadczyć o jego sporej popularności. Efekt jaki daje produkt z primarka jest subtelny choć dobrze zauważalny. Sama Tiktokerka była natomiast zachwycona otrzymanym efektem. Z pewnością warto więc go przetestować!

Więcej o:
Copyright © Agora SA