Te perfumy za 16 zł z Action to słodycz zamknięta w pięknym flakonie. "Ja szukałam tego zapachu całe swoje życie"

Przed nami ostatnie dni lata. Dzięki tej wodzie perfumowanej z Action lato pozostanie jednak z tobą na dłużej. Ten zapach to bowiem wakacyjne dni zamknięte w przepięknym, ozdobnym flakonie. Kosztują tylko 16 zł, a utrzymują się na skórze przez cały dzień!

Zapach to niezwykle indywidualna kwestia. Decyzja odnośnie wyboru odpowiednich perfum, determinowana jest głównie poprzez własny gust i preferencje, ale często zależy ona także od humoru, pogody czy pory roku. Lato to czas, w którym zdecydowanie chętniej sięgamy po słodkie i orzeźwiające nuty. Jesień to z kolei czas na słodycz i odrobinę przypraw. Ta woda perfumowana z Action to doskonały kompromis pomiędzy świeżością a słodyczą, powinna więc okazać się strzałem w 10, szczególnie w okresie przejściowym.

Słodycz czekolady i wanilii oraz świeżość sezonowej truskawki – a to wszystko za 16 zł w Action

Lato to czas, który zdecydowanie kojarzy mi się z sezonowymi owocami. Kiedy na rynkach pojawiają się świeże truskawki to znak, że lato już nadeszło. Jeśli chodzi o zapach jesieni, to oprócz bardzo oczywistych nut jakimi są dynia, cynamon czy goździki, z tą porą roku kojarzy mi się także słodkość wanilii i czekolada. Ten zapach z Action stanowi więc doskonały kompromis pomiędzy orzeźwiającym latem a słodką i otulającą  jesienią. Jedna z Tiktokerek postanowiła przetestować wodę perfumowaną z Action i podzielić się swoją recenzją na profilu.

Perfumy o którym mowa to Marc Dion Kristina's Sweet Strawberry. Jest to woda perfumowana dla kobiet, dostępna w Action, w pojemności 90 ml. Zapach ten składa się z trzech głównych nut. Bazą jest wanilia, nutą serca: czekolada, natomiast nutę głowy stanowi truskawka. Całość zamknięta jest w przepięknym flakonie, przypominającym swoim kształtem truskawkę w czekoladzie.

PerfumyPerfumy Fot. e-glamour.pl

Tiktokerka, która zdecydowała się zrecenzować zapach, była wprost zachwycona całą kompozycją. 

Ten zapach jest idealny. Ja szukałam tego zapachu całe swoje życie.

Stwierdziła dziewczyna. Choć Tiktokerka niezwykle pochlebnie wypowiada się na temat prezentowanych perfum, a jej zdanie powielają także osoby w komentarzach, to pojawiło się także kilka nieprzychylnych komentarzy. Zapach, to jak wspomniałam na samym początku, bardzo indywidualna kwestia. Perfumy te z pewnością nie przypadną do gustu każdemu. Warto przetestować je na własnej skórze.

Więcej o:
Copyright © Agora SA