Ten manicure to synonim elegancji i subtelności. Jesienią idealnie podkreśli wakacyjną opaleniznę

Jesienny manicure wcale nie musi być ciemny i ponury. W tym okresie warto stawiać również na żywe i jasne odcienie lakierów, które nieco przełamią panującą wówczas szarówę. W tym sezonie doskonale sprawdzi się manicure "classy white chocolate".

Jesienią nie tylko stawiamy na typowe klimatyczne stylizacje paznokci, ale często za pomocą manicuru staramy się również przemycić odrobinę lata do tych ponurych dni. Jeśli lubisz jesienią nieco ożywiać swój wygląd jasnym manicure, "classy white chocolate" z pewnością przypadnie ci do gustu.

Manicure "classy white chocolate"

Manicure "classy white chocolate" to nic innego jak mlecznobiałe stylizacje paznokci. Biały kolor to już klasyka, jednak nie każda kobieta decyduje się na pokrycie nim wszystkich paznokci. Raczej stawiamy na wykonanie białym lakierem tylko wzorków, pokrycie nim tylko części paznokcia tak jak w przypadku frencha lub pomalowanie tylko 2 całych paznokci. Jednak wszystkie paznokcie pomalowane na biało, szczególnie w przypadku mlecznej barwy, są niezwykle eleganckie i subtelne. Doskonale sprawdzą się na jesień jako element ożywiający całą stylizację.

 

Czytaj też: Czy nowa fryzura Kim Kardashian przywróci do łask ten znienawidzony trend? Gwiazdy mówią tak!

Białe paznokcie nie muszą być nudne 

Białe stylizacje paznokci dla niektórych mogą wydawać się nieco nudne. Warto więc lekko je podkręcić, nadając im charakteru. "Classy white chocolate" śmiało można ozdobić malutkimi srebrnymi lub złotymi diamencikami. Zamiast nich równie dobrze można nałożyć na paznokcie srebrny lub złoty pyłek, który doda im jeszcze więcej elegancji. Pyłek warto nałożyć na kilka całych paznokci lub np. tylko na górną część paznokci tuż pod skórkami.

 

Stonowany manicure odpowiedni na każdą okazję

Manicure "classy white chocolate" to stonowana stylizacja, którą możemy nosić zarówno na co dzień, jak i na różne przyjęcia okolicznościowe. Na co dzień możemy zdecydować się na "classy white chocolate" w wersji krótkiej, która będzie minimalistyczna i nie będzie przeszkadzała nam w pracy, jeśli wykonujemy zajęcie, przy którym długie paznokcie niekoniecznie się sprawdzają. Jednak kiedy wiemy, że zbliża się jakaś okazja typu bankiet, wesele czy urodziny, warto postawić na dłuższą wersję tego manicure. "Classy white chocolate" doskonale wygląda zarówno na paznokciach w kształcie migdałów, jak i w kształcie kwadratów.

 

Czytaj też: Ten domowy zabieg pozwala uzyskać efekt idealnie wygładzonych włosów. To hit wśród włosomaniaczek

Więcej o:
Copyright © Agora SA