Włóż do zamrażarki, a następnie wykonaj nim masaż twarzy. Tiktok oszalał na punkcie tego pielęgnacyjnego trendu

Ten nietypowy sposób pielęgnacji twarzy już jakiś czas temu królował wśród Tiktokowych trendów. Ma on zmniejszać opuchliznę, odświeżać i nawilżać. Rzecz, którą potrzebujecie do jego wykonania, kosztuje zaledwie kilka złotych.

Masaże twarzy nie stanowią obecnie już żadnego pielęgnacyjnego odkrycia. Już od kilku lat, w Internecie głośno jest na temat masażu kamieniem gua sha czy takiego wykonywanego za pomocą jadeitowego rollera. Oprócz narzędzia, jakim wykonywany jest cały rytuał pielęgnacyjny oraz użytych kosmetyków, ważna jest także temperatura naszego narzędzia. Nie od dziś wiadomo, że niska temperatura doskonale orzeźwia, a także pomaga w walce z poranną opuchlizną. Jeśli chłodne masaże twarzy należą do twojej codziennej rutyny, to ten trik także powinien Ci przypaść do gustu.

Zamroź go, a następnie wykonaj masaż twarzy. Swój pielęgnacyjny gadżet znajdziesz w warzywniaku

Zimny masaż twarzy – szczególnie ten wykonywany o poranku, przynosi wiele świetnych korzyści dla naszej cery. Jest on wstanie orzeźwić i pobudzić skórę, zniwelować poranną opuchliznę oraz przyczynia się do poprawy krążenia. Aby jednak wykonać efektywny masaż twarzy, wcale nie potrzebujemy rollerów czy kamieni gua sha. Wystarczy bowiem zwykły ogórek! Masaż twarzy, wykonywany za pomocą zamrożonego ogórka to trend, który już jakiś czas temu stał się viralem na platformie TikTok. 

Wiele dziewczyn na Tiktoku, zdecydowało się opublikować filmy, na których pokazują swój masaż twarzy zamrożonym ogórkiem. Jak go wykonać? Nic prostszego! Wystarczy bowiem kupić zwykłego, dłuższego ogórka, a następnie wsadzić go do zamrażarki. Następnego dnia mamy gotowy do użycia, chłodny masażer do twarzy. 

Dziewczyny, które stosują owy Tiktokowy trik twierdzą, że po takim masażu, skóra jest pobudzona i rozświetlona, a użyty do masażu ogórek podobno wpływa także na nawilżenie naszej twarzy. Wypróbujecie ten pielęgnacyjny trik?

Więcej o:
Copyright © Agora SA