Tak Hailey Bieber maluje usta. Jej ukochany produkt kupimy w polskich drogeriach za 20 zł

Hailey Bieber to obecnie gwiazda, która kreuje najwięcej trendów. To właśnie dzieki niej, nosiłyśmy połyskujące paznokie, czy farbowałyśmy włosy na kolor ciepłego brązu. Celebrytka promuje także trendy makijażowe. Ostatnio pokazała, jak maluje swoje usta. Okazuje się, że ukochany produkt gwiazdy dostaniemy także w Polsce i to za klikanaście złotych!

Hailey Bieber to niekwestionowana ikona mody, która ma na koncie najwięcej wypromowanych trendów. Ostatnio celebrytka pokazała, jak robi swój makijaż. Fani szybko dopatrzyli się jakiego produktu do ust używa gwiazda. Okazuje się, że jest on dostępny w polskich drogeriach i to za niewielką sumę!

Ten produkt do ust to sekret makijażu Hailey Bieber

Hailey Bieber znana jest ze swojego makijażu w odcieniach nude. To właśnie jemu zawdzięcza efekt pełnych i wypełnionych ust. Okazuje się, że nie musimy mieć tysięcy na koncie, aby móc odtworzyć jej makijażową rutynę. Sekretem jest bowiem ten jeden produkt!

Hailey Bieber zamieściła ostatnio na swoich mediach społecznościowych filmik na którym pokazała, jak wykonuje swój makijaż. Fani dopatrzyli się wówczas, że produktem do ust, którego używa celebrytka jest konturówka marki Nyx, którą dostaniemy także w polskich drogeriach. 

 

Hailey Bieber pokochała ten produkt! 

Jak się okazuje efekt ust w kolorze nude, celebrytka uzyskuje dzięki konturówce w pięknym i naturalnym odcieniu brązu. Choć gwiazda może przebierać w drogich produktach, jej ulubieńcem jest kredka marki Nyx w odcieniu Nude Truffle, która normalnie kosztuje 19,99 zł!

Przeczytaj także: Już nie jeden kolor. Teraz wybieramy płaszcze o ciekawym wzorze. Najpiękniejsze znajdziemy w Mohito

Sposób Hailey Bieber na pełne usta 

Oprócz odpowiedniej kredki, liczy się także technika. Efekt pełnych i wyraźnie zarysowanych ust celebrytka osiąga dzięki połączeniu konturówki i błyszczyka. Hailey zaczyna od dokładnego obrysowania ust kredką w brązowym odcieniu nude, a następnie delikatnie rozciera ją za pomocą palców. Sami zobaczcie, jak robi to celebrytka!

Środek ust wypełnia następnie błyszczykiem dla maksymalnego efektu powiększenia. Efekt jest naprawdę piękny i sprawdzi się zarówno na co dzień, jak i na większe wyjścia. Koniecznie spróbujcie tej techniki!

Przeczytaj także: Usta niczym z lat 90. Taki makijaż będziemy nosić jesienią. Jego fanką była sama Pamela Anderson

Więcej o:
Copyright © Agora SA