Sleek lazy girl bun w stylu Sofi Richie. Jak wykonać ulubioną fryzurę największej Instagramowej It-gilr?

Sofia Richie to obecnie jedna z najbardziej ikonicznych postaci na Instagramie. Jej profil śledzi ponad 10 milionów osób i już od dłuższego czasu traktowana jest jako jedna z największych modowych i urodowych inspiracji dla wielu kobiet. Jej fryzury, paznokcie czy stylizacje, podobnie jak ma to miejsce w przypadku Hailey Bieber, natychmiast są licznie komentowane i odwzorowywane. Jedną z najbardziej charakterystycznych fryzur dla Sofi jest sleek lazy girl bun, który zobaczyć możemy na większości jej zdjęć. Jak ją wykonać? To na prawdę proste!

Sleek lazy girl bun – Sofia Richie pokazuje jak go wykonać

Ulizany, nisko upięty koczek to w ostatnim czasie jedna z ulubionych fryzur wielu kobiet. Minimalistki wprost ją uwielbiają! sleek bun stał się także poniekąd znakiem rozpoznawczym zarówno dla Hailey Bieber, jak i dla Sofi Richie, która na taką fryzurę zdecydowała się także na swój własny ślub. 

 

Kilka dni temu, na Tiktokowym profilu Sofi pojawił się filmik, na którym pokazuje ona w jaki sposób wykonuje ona swój sleek lazy girl bun. 

Jak wykonać sleek lazy girl bun? Sofia wykonuje swoją fryzurę na mokrych włosach. Na początek aplikuje ona na całą ich długość sprej ułatwiający rozczesywanie, a następnie przeczesuje włosy i wydziela przedziałek na środku głowy. Kolejnym krokiem jest ponowne rozczesanie kosmyków już z przedziałkiem oraz nałożenie na nie maski do włosów. Sofia stwierdziła bowiem, że w czasie pandemii zamieniła ona żel do włosów na maskę aby odżywić swoje włosy – co podobno znakomicie się u niej sprawdziło. 

W kolejnym korku, Sofia oddziela przednie pasma włosów po obu stronach przedziałka i spina je z przodu, resztę kosmyków związuje natomiast w niski sposób. Następnie bierze ona upięte uprzednio kosmyki i zaczesuje do tyłu, dodając jeszcze więcej maski do włosów w celu „ulizania" dokładnie wszystkich pasm. Końcowym krokiem jest związanie wszystkich zaczesanych do tyłu włosów w koczek i gotowe.

Sprawdź także: Te swetry to must have na nadchodzącą jesień. Topowe propozycje do 70 zł z sieciówek

Więcej o:
Copyright © Agora SA