Stylistki już wiedzą. To najpiękniejszy manicure na jesień 2023. Zachwyca prostotą i klasą

Ten kolor będzie paznokciowym hitem jesienią 2023. Jest minimalistyczny i uniwersalny, ale ma w sobie to "coś", co sprawi, że też się w nim zakochasz.

Jesień za chwilę się zacznie, a ty szukasz inspiracji na manicure? Aby dobrze wejść w nadchodzący sezon, na twoich paznokciach musi zagościć odpowiednia stylizacja. Stylistki wiedzą, co będzie modne tej jesieni, a ty? 

Manicure na jesień 2023. Będzie królował ten kolor

Stylistki zapowiadają, że jesienią 2023 to odcienie zieleni będą królować na paznokciach u kobiet. Ale nie ten odcień, o którym myślisz. W lecie neony i pastele wiodły prym, jesienią to zgaszone, ale głębokie tony zielonego będą robiły prawdziwą furorę: oliwkowy, zgniła zieleń, khaki, malachitowy czy szmaragdowy i matcha. Te odcienie doskonale wpiszą się w jesienną aurę za oknem. Minimalistyczne i proste, a jednak nieoczywista kolorystyka na manicure. 

 

Paznokcie w stylu quiet luxury. Estetyczne i proste

Ten rok zdecydowanie należy do stylu quiet luxury i old money. Jakie są ich wspólne, charakterystyczne cechy? Przede wszystkim w tym stylu ważne są detale, a mocne zdobienia odchodzą na bok. W takim stylu ważne są podstawy, czyli dobrze wycięte skórki, odpowiednia długość i kształt. Zdecydowanym faworytem są kwadraty, raczej krótsze niż dłuższe.

 

U kobiet o naturalnie długiej płytce sprawdzą się krótko obcięte paznokcie. Jeżeli jednak masz krótką płytkę, warto zdecydować się na dłuższe paznokcie, aby wysmuklić dłonie. 

W tym sezonie jednak zdobienia wciąż będą w modzie. Metaliczne przecięcia pomalowanej płytki, wariacje frencha, które wciąż plasują się w topce paznokciowych trendów. Kombinacji i możliwości łączenia tego koloru jest naprawdę wiele. Z czym zieleń będzie dobrze wyglądać? Przede wszystkim ze złotem, brązem czy białym. 

 

Czytaj również: W tych butach będziemy chodzić całą jesień. Najmodniejsze modele do 160 zł w CCC

Więcej o:
Copyright © Agora SA