Ten manicure pokaż swojej stylistce! Jesienią każdy będzie chciał mieć takie paznokcie

Jakie paznokciowe trendy przyniesie nam nadchodzący jesienny sezon? Z pewnością nie będą to brązy i pomarańcze, ani dynie czy inne typowe dla tej pory roku. Najmodniejszy manikiur na jesień będzie oryginalny, nietypowy i bardzo trendowy.

Ten wzór był modny ponad dekadę temu, a teraz powraca. Zobaczymy go w jesiennym manikiurze

Powrót tego trendu to jeden z największych koszmarów dla wielu osób, które około 10 lat temu posiadały w swojej szafie leginsy z tym właśnie wzorem. O czym mowa? Oczywiście o słynnym ponad dekadę temu galaxy. Pragnę jednak wszystkich nieco uspokoić, ponieważ pojawi się on na razie wyłącznie na paznokciach.

 

Galaxy nails to coś, co dość niespodziewanie pojawiło się wśród tegorocznych paznokciowych trendów. Coraz częściej możemy zobaczyć go jednak zarówno na Instagramie, jak i na Tiktoku, choć jak na razie głównie na zagranicznych profilach. 

Ten manicure to całkowita nowość na rynku paznokci. Manicure 3D jest nietypowy lecz bardzo modny!

Ten manicure to jeden z najświeższych trendów w świecie stylizacji paznokci. Jest on bardzo nietypowy i z pewnością nie przypadnie do gustu każdemu, głównie ze względu na swoją dość nietypową formę. O czym mowa? O paznokciach z wzorami 3D. 

 

Słysząc hasło „manikiur 3D" pewnie wiele osób ma przed oczami paznokcie z naklejanymi ozdobami. Taka forma manikiuru jest już jednak na rynku od wielu lat, tutaj jednak chodzi o coś zupełnie innego. Modne obecnie paznokcie 3D posiadają wzory namalowane za pomocą gęstego żelu, dzięki czemu odstają ponad płytkę paznokcia. Wśród tego typu manikiuru obecnie królują szczególnie motywy morskie.

 

Sprawdź również: ZARA wyprzedaje kultowe perfumy za 29,90. Ten zapach zniewala. Jest trwały i luksusowy

To nie klasyczne ombre – to aura nails! 

Temat aury, którą podobno posiada każdy człowiek stał się w ostatnim czasie bardzo popularny. To właśnie aurą został zainspirowany kolejny bardzo popularny obecnie paznokciowy trend.

 

Aura nails składają się z najczęściej dwóch kontrastujących ze sobą kolorów. Jeden z nich umieszczany jest po środku paznokcia, drugi zaś na jego brzegach. Oba kolory ładnie się ze sobą mieszają tworząc płynne przejście.

Więcej o:
Copyright © Agora SA