Kosztuje grosze, a przypomina olejek do ust za ponad 200 zł! Tiktokerki go pokochały

Co będziemy nosić na ustach podczas nadchodzącej jesieni? Delikatny, podkreślający kolor ust błyszczyk to będzie strzał w 10! Według tiktokerek ten najbardziej pożądany efekt mokrych ust osiągnąć można za pomocą produktu za 14 zł z Hebe.

Najmodniejsze usta sezonu to te naturalne, podkreślone jedynie za pomocą nadającego lekko różową poświatę błyszczyka. Nic dziwnego, że olejek do ust z Diora, cieszy się obecnie tak ogromnym zainteresowaniem. Aby osiągnąć efekt „mokrych ust" wcale nie trzeba wydawać jednak tak ogromnych pieniędzy. Na TikToku króluje bowiem produkt, dzięki któremu osiągniecie podobny efekt za 14 zł.

Ten olejek do ust stał się viralem na TikToku. Kosztuje 14 zł, a wygląda jak produkt za ponad 200 zł

Naturalne, nawilżone i błyszczące usta to letni makijażowy trend, który zdecydowanie zostanie z nami także podczas nadchodzącej jesieni. Jedna z większych tendencji obecnego sezonu to stawianie na makijaż oraz fryzurę o dość naturalnym wyglądzie. Jednym z ulubionych produktów do ust ostatnich miesięcy, jest olejek Addict Lip Glow Oil marki Dior, który nadaje ustom delikatny kolor oraz efekt odbijającej światło tafli. 6 ml tego słynnego produktu kosztuje jednak aż 209 zł! 

 

Tak wysoka cena za olejek do ust sprawia, że wiele dziewczyn postawiło sobie za cel, znalezienie tańszego produktu o podobnym wykończeniu. Wydaje się, że kilku z nich zdecydowanie się to udało. Jedna z dziewczyn działająca na platformie TikTok postanowiła przetestować oryginalny olejek z Diora, zestawiając go z olejkiem marki Essence za około 14 zł. Jakie były efekty tego testu?

Tiktokerka na samym początku testu stwierdziła, że tym co zdecydowanie odróżnia od siebie oba produkty jest aplikator, który w przypadku produktu z Diora jest znacznie większy i przyjemniejszy, oraz kolor jaki pozostaje na ustach, bowiem w przypadku Diora jest on delikatniejszy i mniej widoczny. W innych kwestiach takich jak np. konsystencja czy efekt tafli na ustach oba kosmetyki są niezwykle do siebie podobne.

 

 Sprawdź także: Te swetry to must have na nadchodzącą jesień. Topowe propozycje do 70 zł z sieciówek

Testowanym przez Tiktokerkę produktem był olejek do ust Essence Cranberry, który dostępny jest między innymi na półkach w Hebe. Za 4 ml tego olejku zapłacić trzeba około 14 zł, choć na promocji można go dostać nawet 50% taniej.

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA